verze pro tisk

Splátky a splatnost

Splátky

Základní doba splatnosti je u Zaplo.cz půjčky stanovena na dobu od 1 do 30 dnů, přičemž přesnou lhůtu si můžete libovolně zvolit. Zároveň je v případě problémů se splácením možné dojednat prodloužení doby splatnosti, a to o 7, 14 nebo 30 dní.

Půjčka může být prodloužena i opakovaně, a to až po dobu jednoho roku od původního data splatnosti. Při sjednávání prodloužení termínu splatnosti je nutné telefonicky kontaktovat zástupce společnosti, a to na zákaznické lince 225 852 311.

Splatnost

Půjčka se splácí nejpozději v den splatnosti, a to bezhotovostní formou. Jedná se tedy o převod z vašeho bankovního účtu na bankovní účet Zaplo.cz. Při odesílání peněz je nutné vždy uvést příslušný variabilní symbol, který najdete na faktuře. Ta je zasílána po schválení půjčky.

3 dny před termínem splatnosti budete na toto datum upozorněni, a to prostřednictvím emailu, SMS zprávy nebo přímo telefonickým hovorem.

Nová půjčka

Jakmile je půjčka splacena, můžete si po uplynutí 7 dnů zažádat o novou půjčku. Při opakovaných žádostech je navyšován původní limit 5.000 Kč až do maximální výše 12.500 Kč.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

MtxylVBxD2

čtvrtek, 19. květen 2016
03:21

Thanks for reply Rob. Must try reading Readme.txt files in future :-( . Good news is that it worked. Great! I only found 13 unused CC links! Not complaining, I’m just happy. I must learn to do a manual inkeall.Listd your recipies (& philosophy) as another 95% vegan. I regularly do a simple humous with loads of garlic ;) – will try yours. Will try rye bread once I succeed in making a starter that works.John


Napsal: MtxylVBxD2 [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky