verze pro tisk

Jak postupovat

Jak postupovat?

Při žádosti o půjčku nejprve zvolíte její výši a také dobu splatnosti. Maximální výše půjčky u Zaplo.cz závisí na tom, zda jste novým klientem, nebo o půjčku žádáte již opakovaně. V případě první půjčky je limit stanoven na 5.000 Kč, stálí klienti si mohou půjčit až 12.500 Kč.

Nový klient

Pro úspěšné schválení půjčky je potřeba se při první žádosti zaregistrovat. Registrace, v níž uvádíte své osobní údaje, číslo telefonu a bankovního spojení a další nezbytné údaje, zabere řádově několik minut.

Na základě registrace vám bude vytvořen účet. Žádost o půjčku je potřeba potvrdit zasláním kopie občanského průkazu, který zašlete emailem, nebo jej přímo nahrajete ve svém profilu.

Dále je nutné provést ověřovací platbu ve výši 1 Kč na bankovní účet Zaplo.cz. Ta slouží k ověření vašeho bankovního účtu.

V momentě, kdy bude verifikační platba uskutečněna, je vám doručen email, v němž se dozvíte, zda vám půjčka byla schválena, nebo došlo k jejímu zamítnutí. V případě schválení jsou peníze odesílány na váš bankovní účet, a to do 15 minut.

Opakovaný klient

Při opakované žádost již není nutné vytvářet novou registraci, používáte stejný uživatelský účet, který jste si vytvořili během první žádosti o Zaplo.cz půjčku.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky