Americká hypotéka Vitacredit - půjčka ručená nemovitostí

ProvidentPotřebujete vysokou půjčku v řádech statisíců nebo i milion? Hypotéka ale nepřipadá v úvahu, neboť peníze nebudete využívat k bydlení? Pokud vlastníte svoji nemovitost, kterou můžete dát do zástavy, není nic jednoduššího, než požádat o úvěr společnost VitaCredit. Tato mladá firma se specializuje na úvěry typu americké hypotéky.

Parametry půjčky

  • od 50 000 Kč výše
  • splatnost 12 až 120 měsíců
  • bezhotovostně na účet klienta

Výhody půjčky

  • vyřešíme i vaše exekuce a zástavy
  • nemovitosi může vlastnit jiná osoba
  • individuální přístup ke každé žádosti

Nebankovní úvěr zajištěný nemovitostí

K tomu, abyste získali úvěr od nebankovní společnosti VitaCredit stačí, abyste byli staří 18 let a vlastnili jakoukoli nemovitost. Vita Úvěr Nemovitost je určen jak fyzickým tak právnickým osobám. Výše úvěru se bude odvíjet i od vaší schopnosti splácet a také od zástavní hodnoty nemovitosti. Sahat může až do 2 milionů korun. Minimální částka pro získání úvěru je 50 000 korun.

Vita Úvěr Nemovitost můžete bezhotovostně splácet 12 – 120 měsíců. Vlastníkem zastavované nemovitosti může být i jiná osoba. Díky Vita Creditu se obejdete bez zbytečného čekání v bankách, dokládání mnoha potvrzení a administrativních úkonů. Na co půjčené peníze použijete, to záleží jen na vás. Není nutné dokládat účel, ani peníze věnovat bydlení. Naopak, úvěrem Nemovitost můžete vyřešit i exekuci.

 

Americká hypotéka

Úvěry společnosti VitaCredit se řadí k Americkým hypotékám. O co se jedná? Americká hypotéka je bankovní i nebankovní úvěr, který sahá do výše i několika milionů korun. Je zajišťován nemovitostí. Na rozdíl od běžných hypoték je Americká hypotéka úvěrem neúčelovým. Není tedy potřeba peníze použít na bydlení. Můžete za ně pořídit auto, odjet na dovolenou nebo začít podnikat. Splatnost takového úvěru může být i 20 let.

 

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Vitacredit 50.000 Kč - 2.000.000 Kčdo 48 hodinŽádost o půjčku VitacreditJak na peníze, spoření a půjčky