Půjčky bez registru a poplatků - Půjčky ihned

V České republice bylo dříve skoro zvykem, že nebankovní společnosti poskytovaly pouze půjčky, u nichž žádaly různé nadstandardní poplatky typu poplatek za vyřízení půjčky, za předčasné splacení atp. Navíc většina z těchto společností nahlížela do registrů dlužníků, aby náhodou nepůjčila lidem, kteří v minulosti měli problém splácet jinou půjčku, i když se mnohdy do těchto registrů dostali spíše náhodou. V dnešní době je však situace mnohem lepší, na trhu se stále častěji objevují spolehlivé půjčky bez registru a poplatků.

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
SMS půjčka Ferratum 500 Kč - 10.000 Kčdo 24 hodinŽádost o půjčku SMS půjčka Ferratum
Žádost o půjčku SMS půjčka Ferratum
Provident 4.000 Kč - 50.000 Kčdo několika hodinŽádost o půjčku Provident
Žádost o půjčku Provident
Profi Credit 4.999 Kč - 166.000 Kčdo 24 hodinŽádost o půjčku Profi Credit
Žádost o půjčku Profi Credit
Vitacredit 50.000 Kč - 2.000.000 Kčdo 48 hodinŽádost o půjčku Vitacredit
Žádost o půjčku Vitacredit

 

Mezi půjčky bez registru a poplatků patří následující půjčky:

  • Ferratum- půjčka, která je určena prakticky pro každého. K online žádosti stačí mít u sebe pouze občanský průkaz a číslo bankovního účtu a telefonu. Klienti zde při sjednávání půjčky neplatí žádné poplatky předem, veškeré poplatky za půjčku jsou zahrnuty přímo do půjčky a klient má o jejich výši dokonalý přehled již při žádosti o půjčku. Ferratum půjčka je bez registru, to znamená, že na ni dosáhnou i mnozí klienti, kteří nemají dokonale „čistý“ záznam v některém z registrů.
  • Kredia- Kredia půjčky bez registru a poplatků, které klienti mohou využít při krátkodobém nedostatku finančních prostředků. Jde o půjčku, kdy si lidé mohou zažádat o 1.000 Kč až 4.000 Kč, přičemž u první žádosti je limit 1.000 Kč. Ani zde se neplatí žádné poplatky předem. Výši řádných poplatcích za půjčku klient zjistí ještě před jejím sjednáním, velikosti poplatků závisí na výši půjčky. O Kredia SMS půjčku lze zažádat online, problémem se získáním této půjčky nemají ani lidé, kteří mají drobné záznamy v registru dlužníků.
  • Provident- patří mezi nejoblíbenější půjčky bez registru a poplatků, ročně ji využijí tisíce lidí, mnoho z nich se přitom stává stálými zákazníky. Půjčka Provident umožňuje získat peníze ve výši od 4.000 Kč do 50.000 Kč, přičemž její získání lze provést přes online žádost. Po schválení půjčky se klientovi ozve obchodní zástupce společnosti, který působí v daném regionu a domluví s ním veškeré náležitosti. Po podpisu smlouvy jsou pak peníze poskytnuty buď osobně nebo na bankovní účet. S půjčkou Provident nejsou spojeny žádné poplatky za sjednání či předčasné splacení apod.
  • Profi Credit- online půjčka pro zaměstnance, kteří mají trvalý příjem, jenž mohou doložit. Ke sjednání Profi Credit půjčky bez registru a poplatků předem je zapotřebí u sebe mít OP, kopii výpisu s číslem účtu, potvrzení o příjmu.
  • Vitacredit- úvěr na 50 000 Kč až 2 000 000 Kč se splatností po dobu až 20 let. Jedná se o takzvanou Americkou hypotéku, kdy je půjčka jištěna nemovitostí. Vzhledem k tomu, že jde o půjčku vyšších obnosů, je zde zapotřebí dokládat příjmy. Výhodami jsou nízké úroky, možnost sjednání online a absence nadbytečných poplatků. Peníze z půjčky lze využít na jakékoliv účely. Klient musí být občanem ČR starším 18 let. Předkládá OP a doklady o vlastnictví nemovitosti.

 
 


Jak na peníze, spoření a půjčky