Půjčky bez dokládání příjmu

Půjčky bez dokládání příjmu jsou mezi lidmi stále oblíbenější. Je to způsobeno tím, že se klienti nechtějí zdržovat tím, že by museli jít za svým zaměstnavatelem a požádat jej o potvrzení o příjmech.

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Via SMS 50 Kč - 12.000 Kčdo 15 minutŽádost o půjčku Via SMS
Žádost o půjčku Via SMS
SMS půjčka Ferratum 500 Kč - 10.000 Kčdo 24 hodinŽádost o půjčku SMS půjčka Ferratum
Žádost o půjčku SMS půjčka Ferratum

Mnozí lidé si to nepřejí už jen kvůli tomu, že by se jejich zaměstnavatel dozvěděl, že jsou ve finanční tísni a potřebují si půjčit peníze. Někteří lidé si však půjčky bez dokládání příjmu vybírají z mnohem prozaičtějšího důvodu - zkrátka nemohou z nějakých důvodů své příjmy doložit.
Ferratum

Půjčky bez dokládání příjmu poskytuje hned několik společností. Prvním příkladem jsou takzvané SMS půjčky. SMS půjčka Ferratum je půjčkou krátkodobého charakteru, kdy si klienti půjčují menší obnosy peněz na dobu maximálně několika týdnů. Průběh půjčky Ferratum je velmi rychlý, stačí si zažádat online, kdy osoba vyplní jednoduchý formulář, který následně odešle. Během několika minut se pak prostřednictvím SMS zprávy dozví, zda jí byla půjčka schválena či nikoliv. Pakliže ano, stačí jen potvrdit žádost a peníze jsou ihned zaslány na bankovní účet nebo ve formě poštovní poukázky.

Kredia půjčka bez dokládání příjmu

Podobně jako Ferratum fungují také další půjčky bez dokládání příjmu, například půjčka Kredia. Ani u ní není potřeba dokládat potvrzení o příjmech či další dokumenty, do žádosti stačí uvést základní údaje o své osobě, telefon a číslo občanského průkazu. Půjčka se poskytuje ve výši od 1.000 Kč do 4.000 Kč, při první žádosti je limit 1.000 Kč, s dalšími žádostmi se limit postupně navyšuje až na maximální částku. Postup je i zde velmi jednoduchý. Klient se nejprve zaregistruje. Po registraci mu přijde na jeho adresu rámcová smlouva, v níž jsou obchodní podmínky a další informace. Tato rámcová smlouva obsahuje také unikátní kód, který klient následně odešle společnosti. V momentě, kdy dojde k potvrzení tohoto kódu, může být Kredia půjčka schválena a odeslána. Všechny další půjčky jsou pak ještě rychlejší, není potřeba už žádné další registrace, obvykle jejich vyřízení trvá do 10 minut.

I vyšší obnosy lze získat bez dokládání příjmu

Mezi půjčky bez dokládání příjmu patří také půjčka Citibank, u které si lze zažádat o finance ve výši od 30.000 Kč do 600.000 Kč. Bez potvrzení o příjmu si klient může půjčit až 100.000 Kč, a to s nízkou úrokovou sazbou. K online žádosti je zapotřebí mít k dispozici občanský průkaz a číslo bankovního účtu. V žádosti se vyplňují osobní a kontaktní údaje.

 


Jak na peníze, spoření a půjčky