Žádost o půjčku

Při žádosti o půjčku je nutné mít platný občanský průkaz. Žádat mohou osoby starší 18 let, které mají trvalý příjem a nemají u jiných institucí žádné neuhrazené dluhy.

Půjčka je bez doložení příjmů. Je však zapotřebí, abyste měli nějaký trvalý příjem, z něhož bude patrné, že máte dostatečnou bonitu na to, abyste byli schopni půjčku splatit.

Půjčkomat.cz poskytuje krátkodobé půjčky, které jsou vhodné například ve chvíli, kdy máte těsně před výplatou a nedisponujete tolika finančními prostředky, které by vám pomohli přečkat chvíle, než vám výplata dorazí na účet.

Při registraci Půjčkomat.cz nevyžaduje žádný registrační poplatek. Poplatky navíc nejsou poskytovány ani při trvání půjčky. Ke každé půjčce jsou zahrnovány pouze transparentní poplatky, jejichž výši se dozvíte u při žádosti.

Peníze se splácejí bezhotovostně, příkazem na bankovní účet společnosti. Není tak potřeba chodit na poštu a posílat poštovní složenku.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Lenka

pondělí, 24. březen 2014
20:26

DOBRY DEN MAM ZAJEM OPUCKU.


Napsal: Lenka [Odpovědět]

Lenka

pondělí, 24. březen 2014
20:27

DOBRY DEN MAM ZAJEM O PUCKU.


Napsal: Lenka [Odpovědět]

lsVC5TsWqk

pondělí, 31. březen 2014
16:53

Cavaski napsal:Tak Portal 2 se uke1zal bfdt tcrhou většed než jsem čekal, a nezbylo mi nic jine9ho než smazat milovanfd Half Life 2. Takže o to vedce doufe1m, že se nedočke1me prvned chyby (nebo druhe9, jednu už udělali s Mann Co. updatem do TF2) te9to společnosti. Me1m blbfd pocit z toho, že P2 bude skvělfd, ale nenaplned ty obrovske1 očeke1ve1ned, dostane 85% a je1 budu muset koupit spoluže1kovi Crysis fanboyovi novfd notebook, protože Crysis 2 dostalo 88%. Proble9m vysoce očeke1vanfdch her je v tom, že NESMcd bfdt horšed, než hre1či čekali, jinak je budou všichni proklednat. A do P2 je vkle1de1no nadějed vedce než dost. Nezbfdve1 než věřit Valve


Napsal: lsVC5TsWqk [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky