verze pro tisk

Jak postupovat

Jak postupovat

Nový klient

Prvním krokem při sjednávání půjčky u Půjčkomat.cz je registrace. Ta zabere přibližně dvě až tři minuty. Během registrace je nutné vyplnit jednoduchý online formulář, v němž uvedete základní osobní a kontaktní údaje, dále pak také číslo mobilního telefonu a číslo bankovního účtu, na který budou posléze požadované peníze převedeny.

Registrace je úspěšně dokončena ve chvíli, kdy dojde k potvrzení souhlasu se smlouvami. To je zasláno prostřednictvím emailu.

Jakmile je potvrzena úspěšná registrace emailem, lze přistoupit k samotné žádosti o půjčku. Stačí si zvolit potřebnou sumu a termín splatnosti a kliknout na tlačítko „žádost o půjčku“. Následně je vám odesláno potvrzení, opět na emailovou adresu.

Je-li půjčka schválena, jsou do deseti minut odeslány peníze na vás bankovní účet. Pak záleží už jen na rychlosti převodu peněz, u některých bank je to otázkou pár minut, některým to však může trvat o něco déle.

Opakovaný klient

Pokud o půjčku přes Půjčkomat.cz žádáte již opakovaně, to znamená, že jste již registrováni z minula, není potřeba novou registraci provádět znovu. Celý proces žádosti a vyřizování půjčky je tak ještě rychlejší.

Stálí klienti jsou zařazováni do věrnostního programu, kdy může výše jejich půjčky dosáhnout až 20.000 Kč.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky