Půjčkomat

Půjčkomat.cz provozuje společnost Friendly Finance. Jedná se o půjčku online, která je určena ke krátkodobému využití. Lze si vypůjčit finanční obnos až do výše 20.000 Kč, a to bez zbytečných prodlev a administrativních úkonů.

Půjčkomat.cz poskytuje rychlé půjčky do hodiny. Celý proces schvalování je promptně vyřízen během maximálně 20 minut. Ihned po schválení jsou pak peníze odesílány na bankovní účet klienta.

Parametry

  • Výše půjčky 500 – 20.000 Kč (Při první žádosti do výše 10.000 Kč)
  • Splatnost 1 – 31 dní
  • Pro osoby nad 18 let věku
  • Bez dokládání příjmů
  • Vyřízení do 20 minut

Půjčky jsou poskytovány bez ohledu na výši příjmů. Jsou tak vhodné například i jako studentské půjčky, případně půjčky pro nezaměstnané, důchodce či maminky na mateřské dovolené.

Jediným omezení je minimální věková hranice, která činí 18 let. Jedná se o expresní půjčky, které jsou poskytovány s transparentně stanovenými úroky, bez žádných poplatků a úroků navíc.

Recenze a zkušenosti

Půjčkomat.cz patří k již zaběhlým krátkodobým půjčkám, které využívá velké množství lidí každého věku, bez rozdílu pohlaví. Kladné recenze dokazují, že půjčka je skutečně rychlá a její vyřízení je otázkou několika málo minut. Stejně tak minimální čas zabírá i proces schvalování. Klient se o výsledku procesu dozví přes mobilní telefon, na který mu přijde SMS zpráva.

Máte s touto půjčkou zkušenosti? Zanechte nám svůj komentář a podělte se tak o své dojmy. Každý nový zákazník tak bude vědět, zda se na Půjčkomat.cz může spolehnout.


Jak na peníze, spoření a půjčky