verze pro tisk

Jak postupovat

Postup při žádosti

Postup pro úspěšné vyřízení půjčky je odlišný v tom, zda o ni žádáte poprvé, nebo s ní již máte předchozí zkušenosti.

První žádost

Při první žádosti je nejprve potřeba vyplnit registrační formulář. V něm kromě jména a příjmení uvedete také své rodné číslo, číslo mobilního telefonu a emailovou adresu. Na ni vám posléze bude zasláno dočasné heslo pro přihlášení do uživatelského rozhraní.

Pujcka7.cz vyžaduje také platbu registračního poplatku. Ten odešlete po úvodní registraci ze svého bankovního účtu (název banky zadáte v úvodní registraci) na účet společnosti, která půjčku poskytuje.

Součástí úvodní registrace je také potvrzení rámcové Smlouvy o půjčce a souhlas s využitím osobních údajů. Ty jsou však použity výhradně pro poskytnutí půjčky, jinak je zajištěno, aby se k nim nedostal nikdo nepovolaný.

Po odeslání registrace vám přijdou přihlašovací údaje. Na jejich základě se přihlásíte do uživatelského účtu a zvolíte si výši půjčky a dobu splatnosti. Následně bude Pujcka7.cz posouzena.

O schválení či odmítnutí budete informováni prostřednictvím SMS zprávy. Jakmile je půjčka schválena, dochází do 15 minut k odeslání peněz na váš bankovní účet. Připsání částky pak už závisí jen na tom, jakou máte banku. Pakliže jde o jednu z bank, u nichž má účet vedena společnost, která půjčku poskytuje, dorazí k vám peníze ještě týž den, nejdéle během několika desítek minut.

Opakovaná žádost

Jste-li klientem, který již v minulosti Půjčku7.cz využil, stačí se přihlásit do uživatelského účtu, zvolit si výši půjčky a dobu její splatnosti a vyčkat na posouzení žádosti. Celý proces je tak ještě rychlejší, peníze máte na účtu v případě schválení do několika minut.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

sZ3aTDRyB2

pondělí, 20. březen 2017
05:28

I can already tell that's gonna be super heullfp.


Napsal: sZ3aTDRyB2 [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky