Česká spořitelna - půjčky bez ručitele a dokládání účelu

Půjčka české spořitelny

Potřebujete půjčit výhodně a rychle peníze? Chcete úvěr bez ručitele, ačkoli se výše půjčky pohybuje okolo půl milionu? Preferujete prověřenou spolehlivost bankovních domů? Pak se podívejte na nabídku půjčky od České spořitelny. ČS půjčka je rychlá, bez ručitele a to až do 600 000 korun.

Parametry půjčky

  • 30 000 Kč - 600 000 Kč
  • Splatnost 7 let
  • Úroková sazba od 10,46 %

Výhody půjčky

  • Nepotřebujete ručitele
  • garantujeme pevnou úrokovou sazbu
  • zázemí stabilní banky

Pro koho je ČS půjčka určena

ČS půjčka je klasickým bankovním úvěrem. Je určena pracujícím lidem nebo podnikatelům, kteří jsou schopni doložit svůj příjem. O ČS půjčku může žádat každý občan České republiky nebo cizí příslušník, který má povolení k trvalému pobytu v Čechách. Výše úvěru je 30 000 – 600 000 korun. Dobu splácení si můžete podle svých možností rozložit až na 7 let. Navíc si sami můžete nastavit datum splátky. Úroková sazba je přitom mnohem nižší, než u nebankovních společností.

Požádejte o ČS půjčku online

Myslíte si, že kvůli žádosti o ČS půjčku musíte osobně na pobočku? Vůbec ne. I Česká spořitelna vyšla vstříc svým klientům a nabízí možnost online žádosti. Díky tomu získáte potřebné peníze skutečně rychle a bez front u přepážek. Pokud bude žádost schválena, jen se dostavíte v předem domluveném termínu podepsat smlouvu.

Reklama

O splácení se nemusíte starat

Splácení ČS půjčky si můžete rozložit až na 7 let. Samozřejmostí je možnost úvěr kdykoli předčasně doplatit nebo vložit mimořádnou splátku. První splátku vkládáte následující měsíc a to v termínu, který si sami určíte. Splácení probíhá formou inkasního strhávání z bankovního účtu. Ten můžete mít jak u České spořitelny, tak u jiné banky. Nemusíte tedy myslet na jednorázové nebo trvalé příkazy.

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Půjčka České spořitelny 30.000 Kč - 600.000 Kčdo 2 dnůŽádost o půjčku Půjčka České spořitelnyJak na peníze, spoření a půjčky