Půjčka Provident - rychlá bezhotovostní půjčka

ProvidentSháníte rychle půjčku bez poplatků? Jste ale vytíženi a nejraději byste si vše zařídili domova? Záleží vám na srozumitelné smlouvě a na jasných podmínkách? Nechcete si zřizovat účet, nebo z něj platit splátky? Volte Provident. Společnost, která má u nás dlouhou historii vám nejen půjčí, ale dokonce doveze peníze až domů. Stačí vyplnit online žádost.

Parametry půjčky

  • 4 000 – 50 000 Kč
  • splatnost 45 nebo 60 týdnů
  • hotovnostní nebo bezhotovostní půjčka

Výhody půjčky

  • bez ručitele a na cokoli
  • bez nahlížení do registru dlužníků
  • vyřízení během několika hodin

Provident půjčky jsou spolehlivé - bez registrů a s nízkým příjmem

Společnost Provident u nás působí již od roku 1997. Za tu dobu si získala mnoho spokojených klientů. Jejich půjčky jsou pro každého, kdo může prokázat pravidelný příjem. Není nutné, aby se jednalo o plat nebo příjem z podnikání. I maminky na rodičovské dovolené se mohou dostat do finanční tísně. Mnohdy jsou to jen nebankovní společnosti, které mateřskou berou v potaz jako příjem.

O Provident půjčku můžete žádat od 4000 – 50 000 korun. Dobu splácení si dohodnete s obchodním zástupcem, může být 45 nebo 60 týdnů. I přes záznam v registru dlužníků máte možnost tuto půjčku získat. Schopnost splácet dluh nebude posuzovat počítačový systém, jak je tomu v jiných společnostech, ale individuálně přímo váš obchodní zástupce. I pokud máte například nízký příjem, nebojte se požádat o půjčku.

Nepotřebujete bankovní účet

Setkali jste se někdy s bankou, která by vám půjčila peníze bez uvedení účtu, z nějž budete splácet? Mnohdy i senioři byli nuceni si ho zřídit jen proto, aby získali potřebnou hotovost. Pokud žádáte o půjčku Provident, žádný účet nepotřebujete. Jednoduše si s obchodním zástupcem dohodnete hotovostní formu půjčky. Peníze vám přiveze domů a ve vámi domluveném termínu si bude vyzvedávat i pravidelné splátky.

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Provident 4.000 Kč - 50.000 Kčdo několika hodinŽádost o půjčku ProvidentJak na peníze, spoření a půjčky