verze pro tisk

Jak postupovat

Jak postupovat?

Nový klient

Při žádosti o půjčku se vyplňuj jednoduchý online formulář. Jeho součástí jsou údaje o vaší osobě, adresa, číslo OP, emailová adresa, číslo bankovního účtu, číslo mobilního telefonu, údaje o zaměstnavateli a výši příjmů.

Po vyplnění formulář odešlete kliknutím na příslušné tlačítko. Vzápětí vám na emailovou adresu přijde potvrzovací odkaz, který odkliknete. Následně je již žádost o půjčku Perfect Money posuzována. To trvá několik minut. Následně vás kontaktuje zástupce společnosti Perfect Money a průběh žádosti s vámi dokončí.

Po schválení jsou peníze okamžitě odesílány na bankovní účet.

Opakovaný klient

Při opakované žádosti se zvyšuje limit půjčky. Na druhou půjčku je tak možné si vzít až 4.000 Kč, poté již plných 5.000 Kč. Rozdíl oproti prvnímu klientovi spočívá také v tom, že již není nutné znovu vyplňovat a podepisovat smlouvu. Ta platí po dobu 60 měsíců.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

74cilQtp

pondělí, 31. březen 2014
17:20

zdravedm, prosil bych o radu chtel sem se po dluhoe dobe prihlasit na vas server jenze kdyz se chci prihlasit neustale mi to pedše vaše ip adresa je zabanovane1 ani v banlistu nejsem prosedm o radu děkuji předem.


Napsal: 74cilQtp [Odpovědět]

HHV4zGj1a72k

čtvrtek, 19. květen 2016
04:45

Hi there would you mind letting me know which web host you’re working with? I’ve loaded your blog in 3 different internet browsers and I must say this blog loads a lot quicker then most. Can you recommend a good internet hosting provider at a honest price? Kudos, I apptceiare it!


Napsal: HHV4zGj1a72k [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky