verze pro tisk

Splátky a splatnost

Splátky

Splatnost SMS půjčky Omega je stanovena na dobu od 7 do 30 dní. Dobu splatnosti si volíte souběžně při volbě výše půjčky. V případě problémů je možné požádat o prodloužení půjčky, a to o 7, 14, 30 nebo až 60 dnů. Stačí podat žádost a zaplatit příslušný poplatek na účet společnosti.

Splácení

Samotné splácení probíhá převodem peněz z vašeho účtu na bankovní účet Omega půjčky. Další možností je přímý vklad v bance, případně také převod peněz přes bankomat.

Při splácení je nutné uvést kromě čísla účtu také příslušný variabilní symbol, který je pro každou jednotlivou půjčku specifický. Najdete jej ve svém uživatelském profilu, který vám bude vytvořen po registraci během první žádosti o půjčku. Na tento profil se přihlásíte pomocí údajů, které vám budou zaslány na emailovou adresu.

Nová půjčka

Jakmile je splátka půjčky připsána, lze okamžitě žádat o novou půjčku Omega. Vzhledem k tomu, že u společnosti můžete mít vždy jen jednu půjčku, je právě splacení předchozí půjčky jedním z hlavních kritérií pro to, abyste mohli zažádat o novou půjčku.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

foLhHC7Ran

pondělí, 31. březen 2014
14:33

OSS!!Cu mica mare intraziere am gasit si eu site-ul.Pe mail veti gasi o poza cu getaernia mai sus amintita la un stagiu de vara de la Olimp.Tinem legatura.Oss.


Napsal: foLhHC7Ran [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky