verze pro tisk

Splátky a splatnost

Splátky

Splatnost činí 15 dní u první půjčky. V případě druhé, třetí a další půjčky je splatnost automaticky prodloužena o jeden týden zdarma a činí tedy 22 dní.

Splácení probíhá dvěma způsoby. Buď splátku půjčky provedete bezhotovostní formou, tedy převodem z vašeho bankovního účtu na účet firmy Mutuo.cz, nebo peníze s příslušným poplatkem vložíte přímo v bance, opět na účet Mutuo.cz.

Při splacení je potřeba uvést veškeré údaje, včetně variabilního symbolu. Informace o způsobu splácení a potřebných symbolech dostanete po schválení půjčky na emailovou adresu a také na mobilní telefon, a to prostřednictvím SMS zprávy.

Prodloužení splatnosti

V případě, že nejste schopni půjčku splatit v řádném termínu, můžete zažádat o prodloužení splatnosti. To může být až v délce 2 týdnů. Za každý započatý týden navíc je účtován poplatek.

V případě, že nepožádáte o prodloužení a nesplatíte půjčku včas, jsou vám účtovány pokuty z prodlení. Žádost o prodloužení lhůty splatnosti se vyplňuje ve formuláři přímo na stránkách mutuo.cz.

Při splátce platíte za každých vypůjčených 1.000 Kč poplatek ve výši 250 Kč. Splátka půjčky probíhá vždy jednorázově, tedy v plné výši.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky