verze pro tisk

Splátky a splatnost

Splátky

Rychlá půjčka MoneyNow.cz je splatná v období 15 nebo 30 dnů. Vypůjčenou sumu, navýšenou pouze o příslušný poplatek, lze splatit kdykoliv během zvolené doby splatnosti. To znamená, že neplatíte žádný sankční poplatek ve chvíli, kdy půjčku splatíte ještě před termínem.

Splácení probíhá převodem peněz na bankovní účet společnosti, která MoneyNow.cz půjčku poskytuje. Účet je veden u České spořitelny. Proto je potřeba brát v potaz, že pokud máte bankovní účet u jiného ústavu, počítejte s nějakou dobou, kterou zabere převod těchto peněz. Dle konkrétní banky trvá tato transakce od 1 do 3 dnů.

Jakmile jsou peníze připsány na účet, je platba přiřazena k dané půjčce. Následně jste o tomto připsání, respektive splacení informováni, a to prostřednictvím SMS zprávy na váš mobilní telefon.

U bankovního převodu je vždy nutné uvést variabilní symbol, aby mohla být suma správně přiřazena k vaší půjčce.

Způsob splácení

Splácení je díky převodu na bankovní účet velmi pohodlné, ani v tomto případě nemusíte nikam chodit, stačí mít zařízené internetové bankovnictví a být online. Splátka půjčky MoneyNow.cz se tak dá provést, stejně jako samotné sjednání půjčky, z pohodlí doma, z kanceláře či  z jakéhokoliv jiného místa.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky