Žádost o půjčku

Žádost o půjčku

Pro úspěch žádosti o půjčku Kredito24.cz je zapotřebí mít platný občanský průkaz. Vzhledem k tomu, že jde o mikro-půjčku, nepotřebujete ručitele. U půjčky je potřeba odeslat naskenovaný občanský průkaz a potvrzení o příjmu. Pokud je výše půjčky nad 5.000 Kč, je nutné při první takto vysoké půjčce vyplnit rámcovou smlouvu.

Půjčka je určena pro lidi s příjmem. Potvrzení o příjmu se v případě nutnosti posílá oskenované spolu s kopií občanského průkazu.

Kredito24 je krátkodobá půjčka, která je určena zejména pro situace před výplatou, kdy člověk potřebuje peníze na to, aby bez problémů přečkal do doby, než mu zaměstnavatel vyplatí jeho mzdu. Lze ji však využít na cokoliv.

U Kredito24.cz je nutné při první žádosti ověřit číslo bankovního účtu. K tomu slouží symbolický registrační poplatek ve výši 1 Kč, který je zasílán souběžně se žádostí o půjčku.

Půjčku je možné splatit bankovním převodem nebo platbou před kreditní kartu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

txIEsLbQPq

pondělí, 31. březen 2014
11:54

Dobrfd den,me1m stejnfd proble9m.Koupila jsem si pouke1zku na 4x mase1ž,ale panedje neochotne1 mě ondbjeat,nade1ve1 mi,že jsem měla zavolat dředv atd.Re1da bych se přidala k trestnedmu ozne1mened na Deal LX.S pozdravem Fenzove1 Kle1ra


Napsal: txIEsLbQPq [Odpovědět]

BhOWwnZCy21

pondělí, 20. březen 2017
05:31

I much prefer inoarmftive articles like this to that high brow literature.


Napsal: BhOWwnZCy21 [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky