verze pro tisk

Jak postupovat

Jak postupovat?

Nejprve si zvolíte výši sumy, o kterou máte zájem. Stejně tak si navolíte také dobu splatnosti. Ihned zjistíte, kolik za půjčku zaplatíte na poplatku.

V další fázi vyplníte online formulář, v němž uvedete základní osobní údaje a adresu. Je potřeba vyplnit také číslo mobilního telefonu a bankovního účtu.

K ověření bankovního účtu převedete symbolickou částku ve výši 1 Kč na bankovní účet společnosti Kredito24.cz. Toto slouží k ověření, že jste skutečně majitelem účtu. Převedení se provádí po kladném posouzení žádosti.

Jakmile je vaše žádost kladně posouzena a dojde k ověření bankovního účtu, jsou schválené finanční prostředky ihned převedeny na účet. Proces schvalování trvá maximálně 15 minut.

Opakovaný klient

Pakliže si o půjčku žádáte opakovaně, není již nutné ověřovat bankovní účet. Opakovaní klienti mají také tu výhodu, že jim je postupně navyšován maximální limit půjčky, a to až do sumy 12.500 Kč. Před každou novou půjčkou je zapotřebí mít splacenou půjčku předchozí. Doba mezi splacením předchozí půjčky a žádostí o půjčkou novou musí být minimálně 7 dní.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky