Kredia - Malá SMS půjčka

KrediaV dnešní době není nic neobvyklého na tom, když lidé nevychází se svými financemi. Často v týdnu před výplatou počítáme každou korunu a řešíme, co si můžeme dovolit nakoupit. Jenže co když přijdou nečekané výdaje? Podle statistik nemá většina domácností zajištěnou dostatečnou finanční rezervu. Pokud potřebujete půjčit rychle malou částku do 10 000 korun, řešením může být Kredia  půjčka online.

Parametry půjčky

  • První půjčka 1000 Kč
  • Další půjčky až 10 000 Kč
  • Fixní poplatek a žádný úrok

Výhody půjčky

  • Vyřízení do 10 minut
  • Na cokoliv a bez ručitele
  • Pro stávající klienty rychlá schvalování

Nejrychlejší půjčka Kredia

Kredia SMS půjčka patří mezi nejrychleji vyřízené úvěry. Tato půjčka je určena pro každého ve věku od 18 do 65 let. Žadatel musí být občanem České republiky. Využít ji tedy může kdokoli, kdo se dostane nečekaně do špatné finanční situace. Její schválení není podmíněno dokládáním příjmu, a samozřejmě nepotřebujete ručitele. Půjčka je také bezúčelová.

U Kredia půjčky okamžitě víte, kolik vás celý úvěr bude stát. Je to velice jednoduché. Neplatíte žádný úrok, ale poplatek za vyřízení. Ten činí 250 korun za každou půjčenou tisícikorunu. Úvěr se splácí 15 dní a to několika způsoby. Splátky můžete posílat bezhotovostním příkazem z bankovního účtu, poštovní poukázkou nebo přímým hotovostním vkladem na účet společnosti Kredia. Samozřejmě je možné půjčku splatit dříve bez poplatku.

Kolik si můžete půjčit

Kredia SMS půjčka se poskytuje do výše 10 000 korun. Pro nové klienty je výše první půjčky omezena pouze na 1 000 korun. Jakmile tuto částku ale v pořádku splatíte, další úvěr už můžete žádat o tisícikorunu vyšší. Na nejvyšší možné 4 000 korun se tedy dostanete po třech řádně splacených úvěrech.

Je nám líto, ale v této kategorii se nenachází žádné produkty!

Kredia Splátky


Jak na peníze, spoření a půjčky