Půjčka Home Credit

Home CreditDostali jste se do finanční tísně a potřebujete si rychle půjčit? Nemůžete se ale dostat do banky, nebo vám jejich půjčky nevyhovují? Zkuste online půjčky Home Credit. Půjčíte si až 150 000 korun bez poplatků za vyřízení a s rozumným úrokem. A pokud si to po uzavření rozmyslíte, můžete do měsíce půjčku zrušit bez úroků a zdarma.

Parametry půjčky

  • 10 000 Kč - 150 000 Kč
  • Splatnost 10 až 84 měsíců
  • Úroková sazba od 13,49 %

Výhody půjčky

  • Nepotřebujete ručitele
  • Možnost pojištění výdajů
  • Půjčku můžete do 1 měsíce zrušit

Nebankovní půjčka pro každého

Jste na mateřské nebo v důchodu? Bojíte se, že ve vašem případě půjčku nezískáte? Nemusíte. Home Credit poskytne úvěr každému, kdo je schopen doložit pravidelný příjem. Můžete být zaměstnanec, podnikatel, senior, na rodičovské dovolené i v invalidním důchodu. O online půjčku můžete požádat ve výši 20 000 – 150 000 korun. Nepotřebujete žádného ručitele, ani nemusíte dokládat, k čemu finance potřebujete.

Rozložte si splátky podle vašich potřeb od 12 – 84 měsíců. Nečekejte dlouho v bance kvůli žádosti o peníze. Vyplňte online žádost přes internet a během několika minut budete vědět, zda jste uspěli.

Žádné zbytečné poplatky

S Home Credit online půjčkou se můžete spolehnout, že se vyhnete všem zbytečným poplatkům. Vyřízení úvěru je zdarma, stejně jako předčasné splacení. Navíc je možné celý úvěr bez problémů do měsíce zrušit, a to rovněž bez sankce.

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
Home Credit 20.000 Kč - 150.000 Kčdo 48 hodinŽádost o půjčku Home CreditJak na peníze, spoření a půjčky