Půjčka před výplatou Ferratum

Ferratum Do výplaty ještě pár dní zbývá a vám se točí v peněžence jen pár drobných? Znáte tuto situaci, kdy nevycházíte s penězi? Chybí vám částka 500 korun nebo pár tisíc a nechcete si půjčovat od rodiny? Řešením může být rychlá SMS půjčka od společnosti Ferratum. Díky naprosto přehledným podmínkám a rychlosti vyřízení je tento produkt čím dál oblíbenější.

 

Parametry půjčky

  • 500 Kč - 10 000 Kč
  • Splatnost 15, 21 nebo 30 dní
  • Fixní poplatek a žádný úrok

Výhody půjčky

  • Bez ručitele
  • Na cokoliv
  • Bez nahlížení do registru

SMS půjčka pro všechny

Finská SMS půjčka je klasický nebankovní úvěr, který může využít každý, kdo na přechodnou dobu potřebuje doplnit finanční rozpočet. U SMS půjčky nebude nikdo zjišťovat zda pracujete, podnikáte, studujete, nebo jste v důchodu. Nebude po vás vyžadováno potvrzení o příjmu ani ručitel. Na co peníze použijete je jen na vás.

Finská půjčka

SMS půjčka je určena lidem, kteří potřebují získat dočasně finanční prostředky ve výši od 500 – 10 000 korun. Je ideální pro všechny, kteří se dostali před výplatou do tíživé situace. Přesná částka, kterou si můžete půjčit, se odvíjí od vaší předchozí platební morálky a od toho, o kolikátou půjčku v řadě žádáte. Noví klienti si mohou půjčit pouze 500-2000 korun. Peníze obdržíte poštovní poukázkou během několika málo dnů. Splatnost půjčky je 15, 21 nebo 30 dní. Od délky splatnosti se také odvíjí poplatek za zpracování.

Druh půjčkyVýše půjčkyRychlost vyřízení
SMS půjčka Ferratum 500 Kč - 10.000 Kčdo 24 hodinŽádost o půjčku SMS půjčka Ferratum


Doporučujeme: Půjčky ihned na účet bez 1 kč rychle a bezpečně


Jak na peníze, spoření a půjčky