verze pro tisk

Jak postupovat

Jak postupovat?

Klient, který chce půjčit, si zvolí výši půjčky a dobu splatnosti. Poté vyplní online formulář. Po jeho odeslání vyčká na schválení půjčky.

Při první půjčce je nutné se registrovat, tato registrace je zcela zdarma. Jakmile je půjčka schválena, jsou peníze okamžitě odesílány na klientův bankovní účet.

Opakovaný klient

Klienti, kteří již dříve využili možnosti vzít si CreditON půjčku, mají výhodu v tom, že mohou postupovat bez další registrace. Na stránkách společnosti již mají vytvořen svůj účet. Průběh žádosti o půjčku je tak daleko rychlejší, stačí si zvolit sumu a dobu splácení a odeslat žádost.

Při opakování půjčky je navíc možnost požádat o vyšší sumu peněz. Stálý klient si tak může půjčit až 20.000 Kč.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

6nbsaJul3dI9

pondělí, 20. březen 2017
06:25

I'm imsresped you should think of something like that


Napsal: 6nbsaJul3dI9 [Odpovědět]

jPti9l8BFyfV

pondělí, 31. březen 2014
12:07

tak se divam na navrh.. a dle moderniho wegesdibnu, je tam par docela dulezitych problemu... aspon dle meho nazoru. vizualne to pusobi v pohode. o tom zadna, jedna se spise o rozmisteni...precejen jsou nejaka pravidla...zaprve, vidim jazykove mutace, vyskytne se Ti problem s fontem na menu a vubec na ostatni veci... budes to muset bud resit slozite programem, nebo pres bitmapy...jinak celkove na me stranka nepusobi moc vzdusne, pamatuj, rozpaly mezi radkama je nejlepsi pro font velikosti 12, dat 18 (rozpaly).rozmisteni - trosku mam problem se v tom zorientovat, chtelo by to se mrknout trochu na komplet umisteni jednotlivych bodu na hlavni page... mas to rozdeleno nepravidelne na 3 bloky na sirku k tomu mas v jednotlivych blocich drobne problemy s tim, ze jednou sarovnas text nalevo, podruhe nalevo, potreti napravo... trosku postrada logiku nemyslis ? :)graficke prvky jsi pouzil fajn, ty sou paradni... jen jak rikam, to rozmisteni... vitejte nekde v prostred nelogicky ustrelene k leve strane... apod... zkus se nad tim zamyslet, webdesign neni legrace... drzim palec


Napsal: jPti9l8BFyfV [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky