verze pro tisk

Způsob sjednání půjčky Kredia

SMS půjčka Kredia patří mezi rychlé online půjčky, u nichž není potřeba žádného zdlouhavého vyřizování na pobočce či přes obchodního zástupce. Jedná se o půjčku, která umožňuje získat peníze během několika málo hodin. Existuje několik způsobů jejího sjednání.


Reklama

Dva způsoby, jak podat žádost o Kredia půjčku

Kredia půjčka se dá sjednat buď pomocí SMS zprávy, kterou odešlete na příslušné telefonní číslo ( proto se této půjčce říká SMS půjčka), nebo odesláním online formuláře, v němž je potřeba vyplnit jen základní údaje o vaší osobě, tedy jméno a příjmení, rodné číslo, dále pak číslo občanského průkazu, číslo bankovního účtu a kontakt na mobilní telefon, email a doručovací adresu. Díky online formuláři je způsob sjednání půjčky Kredia mimořádně pohodlný, vše lze vyřídit z domova přes internet. Během několika minut po odeslání SMS zprávy nebo vyplněného online formuláře vám bude pomocí SMS sděleno, zda vám bude požadovaná částka poskytnuta či nikoliv.

O kolik peněz mohu zažádat

Při sjednávání Kredia půjčky je nutné si uvědomit, že se jedná o půjčku na menší obnosy peněz. Klienti, kteří o tuto půjčku žádají, si mohou při první půjčce vzít jen 1.000 Kč. Podruhé si již klienti mohou vzít půjčku až do výše 2.000 Kč, potřetí pak mohou zažádat už o 3.000 a pravidelní klienti pak mohou žádat až o 4.000 Kč, což je maximální výše Kredia půjčky. Při první půjčce vám bude společností zaslána rámcová smlouva s ověřovacím kódem, který následně pošlete zpět na dané telefonní číslo. Smlouvu pak stačí poslat v obálce, poštovné je hrazeno společností Kredia. U každé další půjčky již stačí poslat SMS nebo vyplnit online formulář.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Y455E2GBb

pondělí, 31. březen 2014
13:58

より:One more thing. I believe that there are quite a few treval insurance internet sites of reliable companies that let you enter your vacation details and have you the insurance quotes. You can also purchase an international treval cover policy online through the use of your own credit card. All you need to do is to enter your own treval particulars and you can be conscious of the plans side-by-side. Simply find the package that suits your capacity to pay and needs after which use your bank credit card to buy that. Travel insurance on the internet is a good way to complete investigation for a reputable company for international holiday insurance. Thanks for discussing your ideas.


Napsal: Y455E2GBb [Odpovědět]

swjpzlHBs

pondělí, 20. březen 2017
06:02

That's a knowing answer to a diciufflt question


Napsal: swjpzlHBs [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky