verze pro tisk

Založení společnosti je možné provést rychle díky nákupu ready made firmy

Každý, kdo chce začít podnikat, má dnes možnost využít nákup ready made společnosti. Získá tím několik výhod. Prodej společnosti, která je označována jako ready made, je moderním způsobem, jak získat vlastní společnost rychle a bez zbytečných prodlev.


Reklama

Postup při nákupu ready made společnosti

Prodej společnosti, která je charakterizována jako ready made, je velmi jednoduchý. Klient, který má zájem otevřít si novou společnost, ať už společnost s ručením omezeným nebo akciovku, si vybere z nabídky u firmy, která tyto předzaložené firmy nabízí. V současné době jich v tuzemsku či třeba na Slovensku působí již poměrně dost, takže nabídka je celkem rozmanitá.


Po výběru konkrétní ready made společnosti stačí kontaktovat firmu a postupovat dle pokynů, které daný prodejce vyžaduje. Celý prodej společnosti netrvá nijak dlouho, obvykle je vše vyřízeno během několika hodin.

Po převodu firmy je nutné jen zapsat všechny provedené změny do Obchodního rejstříku, kde už je společnost evidována. To je jedna z velkých výhod, není zapotřebí zajišťovat žádné složité úkony, tedy například právě zápis do Obchodního rejstříku, pouze se zde udělají změny, které se týkají toho, že společnost získáváte jako noví majitelé.

Jde o legální možnost rychlého získání nové společnosti

Založit firmu rychle a jednoduše tímto způsobem je velmi atraktivní zejména z hlediska časové úspory. Každá ready made společnost, která je nabízena k prodeji, již má plně splacen základní kapitál a vyřízeny jsou také další náležitosti, které v souvislosti se zakládáním společnosti vyžadují právní normy.

Vše je zcela legální, což možná mnozí z vás nevědí. Je to dáno tím, že před několika lety došlo k právní úpravě, která tuto možnost získání společnosti zavedla.

Ready made společnosti nemají žádnou historii. Je jen na vás, v jaké oblasti společnost, kterou si tímto způsobem zakoupíte, bude působit. Lze s ní klidně prodávat náplně do tiskáren, vykonávat zprostředkovatelskou činnost v oblastech obchodu a služeb, nebo například mohou být oborem firmy počítačové služby apod.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky