verze pro tisk

Výhody Petrovy půjčky

Petrova půjčka je nebankovní půjčkou, která je nabízena renomovanou společností. Klienti si v tomto případě mohou zažádat o sumu až ve výši 150.000 Kč.


Reklama

Pro lidi s příjmem

Petrova půjčka nabízí peníze všem zaměstnancům, kteří mají pravidelný příjem. Výhodou je, že si o ni mohou zažádat i lidé, kteří nejsou v pracovním poměru, avšak mají trvalý zdroj příjmů. Jedná se tedy například o lidi, kteří pobírají důchod ( starobní či invalidní) nebo maminky, které dostávají peníze od státu ve formě rodičovského příspěvku a dávky během mateřské dovolené. Díky tomu se stává Petrova půjčka jednou z nejdostupnějších nebankovních půjček na českém finančním trhu.

Vyřízení je otázkou několika hodin

Petrova půjčka však disponuje i několika dalšími výhodami. Především jde o to, že se jedná o půjčku, která je vyřizována s maximální rychlostí, celý proces od žádosti o půjčku, přes schvalovací proces až po vyplacení peněz je otázkou maximálně 48 hodin. Vyřízení je pohodlné, žádost lze podat prostřednictvím online formuláře, na základě něhož pak klienta kontaktuje obchodní zástupce společnost, s nímž jsou pak provedeny další nezbytné úkony a náležitosti.

Dobré úrokové sazby

Jako mnohé další nebankovní půjčky online, i Petrova půjčka je neúčelová, což v praxi znamená, že po klientovi nikdo nebude požadovat informaci, nač peníze využije. Za přednost Petrovy půjčky lze považovat také poměrně výhodné úrokové sazby, roční úroková sazba se pohybuje již od 12,47% p.a., RPSN pak činí 15,4% a výše. Půjčka je zcela bez ručitele, společnost po klientech nevyžaduje ani žádné poplatky předem. Sám klient si navíc může zvolit délku splatnosti. Splátky je možné rozdělit až do období 84 měsíců.

Možnost odstoupit od smlouvy do jednoho měsíce

Speciální výhodu u Petrovy půjčky lze spatřovat v tom, že pakliže není klient spokojen s půjčkou ( způsobem jejího splácení, úroky či čímkoliv jiným), pak může do jednoho měsíce od podpisu smlouvy od půjčky odstoupit, aniž by platit nějaké penále.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky