verze pro tisk

Výhody online Home Credit půjčky

Jednou z nejrozšířenějších nebankovních půjček, které jsou v České republice k dostání, je Home Credit půjčka. Společnost Home Credit působí již dlouhá léta nejen v tuzemsku, ale také v dalších zemích - mimo jiné na Slovensku, v Kazachstánu či v Rusku. Půjčka Home Credit je využívána širokým spektrem lidí všech věkových kategorií.


Reklama

Jednoduchý online formulář

Jedním z hlavních důvodů, díky kterému si Home Credit půjčka získala velmi rychle svou popularitu, je snadná dostupnost a rychlost vyřízení. Již několik let je možné si o tuto půjčku zažádat prostřednictvím online formuláře, kde žadatel vyplní pouze základní údaje o své osobě a vyplní, kolik peněz chce půjčit. Poté formulář stačí odeslat a během několika chvil se mu ozve obchodní zástupce společnosti, který s klientem probere další nezbytné kroky, které jsou pro schválení a uskutečnění půjčky Home Credit potřeba.

Bez ručitele si můžete půjčit až 150.000 Kč

Home Credit půjčka umožňuje získat rychle a bez zbytečného papírování až 150.000 Kč. Jedná se o půjčku, která je poskytována bez nutnosti mít ručitele, klienti ani nemusí chodit na některou z poboček společnosti. Výhody Home Credit půjčky dále spočívají v tom, že klienti mají jasný přehled o poplatcích a úrokových sazbách, již při žádosti si tak mohou jednoduše zjistit, kolik budou za danou půjčku splácet. U této nebankovní půjčky se navíc neplatí žádné poplatky za její vyřízení, což je běžné v případě mnoha jiných nebankovních půjček. Klienti mají navíc možnost kdykoliv půjčku předčasně splatit, aniž by museli platit nějaké sankce. Splátky Home Credit půjčky je možné rozložit až do 84 měsíců, výhodou je i to, že během splácení může klient zažádat o změnu výše jednotlivých splátek tak, aby mu lépe vyhovovaly.

Možnost pojistit se proti neschopnosti splácet

U každé půjčky je také možné se připojistit pro případ neschopnosti splácet, což je výhodné například v momentě, kdy se klient na nějaký čas dostane do finančních potíží. Díky pojištění se vyvaruje zbytečným sankcím ze strany společnosti Home Credit. Jako pozitivní fakt lze brát i možnost odstoupení od půjčky během prvního měsíce. Klient, který se rozhodně půjčku zrušit, jednoduše během prvních 30 dnů vrátí zapůjčené peníze, aniž by musel platit nějaké poplatky navíc.

 

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

86jP17nTqwm0

pondělí, 31. březen 2014
18:53

Hello, you used to write magnificent, but the last sevreal posts have been kinda boringa1K I miss your great writings. Past sevreal posts are just a little bit out of track! come on!


Napsal: 86jP17nTqwm0 [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky