verze pro tisk

Srovnání půjček: Využijte nezávislý portál a získejte výhodnou nebankovní půjčku

Na tuzemském finančním trhu se v poslední době výrazně rozrostla konkurence v nabídce nebankovních půjček. Chcete si půjčit peníze? Před tím, než k tomuto kroku přistoupíte, využijte možnosti srovnání půjček na novém portálu Coolpůjčky.cz.


Reklama

Snadný přístup k půjčce na cokoliv

Chybí vám peníze do výplaty, potřebujete finanční prostředky na nečekané výdaje v domácnosti, nebo si jen chcete půjčit třeba na dovolenou? Jednou z možností je využití nebankovních půjček. Ty v současné době nabízí více než desítka solventních společností.

Jedná se především o krátkodobý typ úvěrů, který má dobu splatnosti v řádech týdnů, maximálně několika měsíců. Vybrané společnosti pak nabízejí půjčky na vyšší obnosy peněz s dobou splácení až několik let, jsou tedy hodně podobné klasickým bankovním půjčkám.

Nebankovní půjčky nemají tak striktní podmínky jako klasické bankovní úvěry

Výhodou nebankovní půjčky je fakt, že u ní zpravidla nemusíte dodávat tolik informací o sobě, svém zaměstnání a příjmech. Je tak snadno dostupná i pro ty z vás, kteří by jinak na běžný bankovní úvěr neměli šanci dosáhnout.

Vždy si u každé půjčky musíte ohlídat, jaké má podmínky. Zejména si všímejte výše poplatků a úrokových sazeb, dále pak také lhůty splatnosti. V neposlední řadě by vám před sjednáním mělo zajímat také to, jaké doklady a informace musíte doložit pro její úspěšné sjednání.

Coolpůjčky.cz vám pomůže vybrat nejvýhodnější půjčku na míru

Veškeré tyto informace vám usnadní u jednotlivých nabídek utřídit nový nezávislý internetový portál Coolpůjčky.cz. Shromažďuje informace o aktuálních bankovních i nebankovních úvěrech. Na základě vašich požadavků vám provede srovnání půjček a zvolí tu nejvhodnější, která má patřičné parametry a oproti ostatním se jeví jako nejvýhodnější z hlediska úroků, poplatků nebo výše splátek.

Navštivte portál Coolpůjčky.cz a proveďte si jeho prostřednictvím rychlé srovnání půjček. U vybraného produktu zde následně rovnou můžete podat žádost, která bude ihned vyhodnocena.

Komerční sdělení

-lem-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

boWs6ck59

čtvrtek, 19. květen 2016
04:17

Angel, love the pics! Your pictaker lady has some great vision and Newtown really does provide some fantastic bakc-rops!.d= Mark´s last blog .. =-.


Napsal: boWs6ck59 [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky