verze pro tisk

SMS půjčka creditON

SMS půjčka creditON je krátkodobou půjčkou, kdy osoby mohou získat finanční hotovost ve výši od 50 Kč do 7.500 Kč. Základní doba splatnosti je maximálně 30 dní, zaplacení je však možné prodloužit, v tom případě pak klient zaplatí za půjčku o 15% více.


Reklama

Způsob sjednání

Sjednání SMS půjčky creditON je maximálně pohodlné a rychlé. V případě, že o tuto půjčku žádáte poprvé, je nutné nejprve vyplnit jednoduchý přihlašovací formulář. K registraci je potřeba převést na účet společnosti registrační poplatek ve výši 1 Kč. Jakmile společnost tento registrační poplatek obdrží, bude vám zaslána emailová zpráva a také SMS zpráva, jež budou obsahovat údaje, které vás opravňují k autorizaci vašeho profilu na webu creditON. Poté již můžete přistoupit k samotnému sjednání SMS půjčky. Při žádosti si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Ihned po přijetí žádosti budete informováni o tom, zda vám půjčka byla poskytnuta či nikoliv. V případě kladného přijetí žádosti vám budou následně poslány peníze na osobní bankovní účet, a to do 30 minut. Peníze díky SMS půjčce creditON tak můžete ještě téhož dne k dispozici.

Výhody SMS půjčky creditON

Vzhledem k tomu, že se jedná o krátkodobou půjčku, jejímž cílem je uspokojit klienty co nejrychleji, není zde vyžadován žádný ručitel, pro sjednání půjčky navíc nemusíte nikam chodit, vše lze vyřídit z domova. K získání půjčky nejsou potřeba žádné doklady, postačí vám mobilní telefon a vlastnictví bankovního účtu. SMS půjčka CreditON patří mezi nejrychlejší a nejsnadnější způsoby získání peněz.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

jaroslav grundza

pondělí, 10. únor 2014
13:12

mam zajem o pučku 4000 muj mobil 778207549


Napsal: jaroslav grundza [Odpovědět]

rf4oThA64

neděle, 25. leden 2015
07:34

Are you still raw? Have maintained or ssrpaused your weight loss? How has your . life changed since the wight loss, either positively or negatively? You look great!?


Napsal: rf4oThA64 [Odpovědět]

5bA4GLMRBYa

pondělí, 20. březen 2017
05:58

Thanks for that! It's just the answer I neddee.


Napsal: 5bA4GLMRBYa [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky