verze pro tisk

Revolvingový úvěr - chytrá finanční rezerva

Finanční rezervy jsou užitečným zajištěním osobních financí i financování podnikání. Bohužel, potřeba finanční rezervy se obvykle objeví v situaci, kdy to ani náhodou nečekáte. V takové chvíli lidé obvykle zvažují možnosti získání úvěru. Ne každý je nakloněn k závazku, jaký běžná půjčka znamená. Proto existuje tzv. revolvingový úvěr – způsob, jak mít peníze k dispozici a přesto se nezavázat k běžné půjčce.


Reklama

Revolvingový úvěr je speciální typ půjčky, která funguje na podobném principu jako kontokorentní úvěr. Oproti kontokorentu je revolvingový úvěr nezávislý na konkrétním účtu a je účelový. Tady se dostáváme k první výhodě revolvingového úvěru - účelové půjčky se vyznačují nižší úrokovou sazbou než půjčky neúčelové. Pokud si sjednáte revolvingový úvěr, dodržujete podmínky úvěrové smlouvy a po určitém čase splatíte určitý podíl z dlužné částky, můžete si půjčit opakovaně. Máte tedy k dispozici finanční rezervu pro případ, že ji budete potřebovat a navíc, u tohoto typu půjčky bývá úroková sazba výrazně nižší, než u kontokorentního účtu.

Revolvingový úvěr je vhodný k velkému množství účelů. Pokud podnikáte a občas hrozí, že se dostanete do platební neschopnosti kvůli pohledávkám, anebo občas potřebujete nárazově investovat do nákupu zboží, materiálu, nebo opravy zařízení, zřejmě oceníte, že je možné půjčku obnovovat, a máte tak prakticky trvale k dispozici potřebnou finanční rezervu. Díky tomu bude revolvingový úvěr pro vás nejspíš ta nejvýhodnější půjčka.

Na českém trhu najdete mnoho společností, které nabízí bankovní i nebankovní půjčky různé kvality a nastavení. Pokud chcete mít jistotu, že uzavřete výhodnou smlouvu bez skrytých poplatků, vybírejte si pozorně, kterého poskytovatele půjček oslovíte. AsisTeam s.r.o. je zavedená, solidně vybudovaná nebankovní společnost s dobrou pověstí. Kromě revolvingových úvěrů poskytuje široké spektrum dalších úvěrových produktů, jakými jsou například krátkodobé půjčky, rychlé půjčky online nebo různé spotřebitelské úvěry. Veškeré informace o revolvingových úvěrech a dalších úvěrových produktech, včetně referencí a kontaktů najdete na www.asisteam.cz.

Komerční sdělení

-pill-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky