verze pro tisk

Půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní

Hitem poslední doby jsou krátkodobé půjčky. Jde o úvěry, kdy si můžete půjčit peníze na několik dní. Zaplatíte přitom poplatek, jehož výše se odvozuje od výše vypůjčené sumy také doby, během níž musíte půjčku splatit. Tento typ úvěru poskytuje společnost Ferratum.


Reklama

Půjčky od Ferratum jsou vhodné pro lidi s pravidelným zdrojem příjmů. Ty není nutné dokazovat potvrzením o příjmu či jiným způsobem, pouze jejich výši uvedete během počáteční registrace, tedy při první žádosti o půjčku.

Do 45 dnů půjčku splatíte jednou splátkou

Půjčky od Ferratum jsou poskytovány na dobu 7 – 45 dní. To znamená, že pakliže žádáte o půjčku, navolíte si kromě její výše také dobu, za niž ji i s poplatkem splatíte. Splátka krátkodobé Ferratum půjčky přitom probíhá jednorázově, tedy v plné výši.

Výše RPSN u krátkodobé půjčky nesmí odradit

U každé žádosti se ihned dozvíte, kolik za půjčku celkem zaplatíte. Možná vás vyděsí velký výše RPSN. Tento údaje však v případě krátkodobé SMS půjčky nehraje tak zásadní roli. Zatímco v případě klasického úvěru by RPSN ve výši stovek procent bylo jasnou lichvou, zde je potřeba brát v potaz, že jde opravdu o půjčku na několik dní, maximálně týdnů.

Základní dobu splatnosti je možné prodloužit

Půjčky od Ferratum na 7 – 45 dní lze v případě potřeba prodloužit, a to až o 30 dní. Tuto možnost navíc můžete využít celkem třikrát, takže původní maximální lhůtu splatnosti, která činí 45 dní, tak můžete odsunout celkem o dalších 90 dní. Při každém prodloužení zaplatíte poplatek.

Půjčky na 7 – 45 dní od Ferratum jsou velmi oblíbené. Hodí se hlavně jako půjčky před výplatou. Závěrem zmiňme, že v případě první žádosti se jedná o půjčky na složenku, při opakované žádosti si již můžete nechat zasílat peníze přímo na váš bankovní účet, tedy mnohem pohodlněji.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky