verze pro tisk

Půjčky bez registru a poplatku předem bez osobní schůzky

Lidé, kteří potřebují půjčit určitou finanční sumu, si často chtějí co nejvíce hlídat svoje soukromí tak, aby co nejméně lidí z jejich okolí vědělo o to, že se dostali do finančních potíží. Může to totiž třeba u sousedů či rodinných příslušníků vyvolat pocit, že daná osoba žije nezřízeným životem a není schopna z vlastních peněz vyjít. U některých půjček je pak pro žadatele problematické, že se zdráhají osobního kontaktu se zástupci banky či nebankovní společnosti, kdy jednoduše stydí si na rovinu říci o peníze. Pro tyto případy, kdy chce klient zůstat co nejvíce inkognito, lze využít speciální půjčky bez registru a poplatku předem, které se dají sjednat i bez osobní schůzky, a to po telefonu či přes internet.


Reklama

Výhoda půjčky bez osobní schůzky

Princip takovýchto půjček, kdy není nutné chodit na pobočku banky či nebankovní instituce, je v zásadě velmi podobný. Obvykle tyto společnosti umožňují vybrat si půjčku tak, že klient pouze vyplní online formuláře, v nichž uvede základní údaje o své osobě, případně pak také své příjmy a kontakt ( mail, číslo mobilního telefonu). Zároveň si zvolí online i výši půjčky. Následně se obratem ( telefonicky) dozví, zda mu půjčka byla schválena. V případě že ano, jsou mu pak peníze poslány na jeho bankovní účet. Dokumenty ke smlouvě mu mohou přijít poštou či jinou formou.

Příklady půjček bez registru a poplatku předem, kdy není potřeba osobní schůzky

Mezi společnosti, které umožňují sjednat si půjčky bez registru a poplatku předem, aniž by musel proběhnout osobní kontakt, patří kupříkladu společnosti Profi Credit či Home Credit. Hodně lidí dnes také využívá Provident bezhotovostní půjčky. Rozdíl oproti hotovostní formě zde spočívá právě v tom, že klient nedostane peníze do vlastních rukou od obchodního zástupce Providentu, ale jsou mu zaslány na jím uvedený bankovní účet. Musí sice počítat s přeci jen delší dobou, než mu peníze dojdou, nicméně vyhne se onomu přímému kontaktu, což je pro mnoho klientů výhodnější. Provident bezhotovostní půjčka je pak splácena rovněž bezhotovostní formou. Klient posílá pravidelné týdenní splátky na bankovní účet společnosti Provident. Může si zvolit bankovní příkaz, jednorázové vklady online či přímé platby na pobočce banky.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky