verze pro tisk

Půjčka, u které se vám vrátí peníze z nákupu

Vzhledem ke stále rostoucí konkurenci na finančním trhu, kdy půjčky nabízí velký počet společností z bankovního i nebankovního sektoru, si dnes můžete vybrat i extra výhodné produkty, díky nimž za vypůjčené peníze nejenom platíte nízké úroky, ale navíc můžete dostat i část peněz zpět.


Reklama

Stačí si nechat vystavit doklad o zaplacení

Příkladem moderního produktu jsou Quatro půjčky, které se sjednávají online zde. V případě takovéto půjčky, která funguje na Slovensku, ale i u nás jistě bude mít brzy podobné parametry, získáte peníze za výhodných podmínek. Krom toho však za doložený nákup získáte zpět 5 procent ze zaplacené ceny.

Vrácení části peněz z nákupu je u půjčky Quatro velmi jednoduché

V praxi to tedy funguje tak, že si půjčíte peníze a jdete si za ně něco pořídit do obchodu. Zde si necháte při platbě vystavit příslušný doklad o zaplacení.

Údaje z tohoto dokladu pak zašlete skrz formulář, případně jej nadiktujete na čísle zákaznické linky společnosti. Na účet vám posléze bude zasláno 5% z nákupní ceny. Slevu přitom můžete využít po dobu prvních tří měsíců od čerpání půjčky.

Takovýto a podobné postupy jsou pro zákazníky jistě příjemnou záležitostí. Jak vidno, půjčky mohou být mnohem přívětivější, než jste byli doposud zvyklí. Je potřeba jen najít ten správný produkt.

Peníze z půjčky lze investovat i do vzdělání

U výše zmíněné půjčky lze peníze samozřejmě využít na cokoliv. Třeba i na vzdělání, kdy si hodláte zvýšit svoje jazykové dovednosti. Kvalitní jazykové kurzy mimochodem v tuzemsku nabízí jazyková škola Empire, o níž se dozvíte více na webu empire-skola.cz.

Půjčku můžete taktéž využít třeba k sehnání špičkových podkladů pro vypracování diplomové práce, kterou téměř zakončujete vaše studium.

Komerční sdělení

-lod-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

dEVe8aOxDTC

pondělí, 20. březen 2017
06:01

I hate my life but at least this makes it bebreala.


Napsal: dEVe8aOxDTC [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky