verze pro tisk

Půjčka s ručením nemovitostí

V případě, že člověk potřebuje půjčit vyšší obnos peněz a rozhodně mu tak nestačí sjednání nějakých SMS půjček, u nichž se dá půjčit jen pár tisíc korun, musí přijít na řadu i myšlenka, že za tuto půjčku budeme muset nějak ručit. Nejčastěji se za půjčky ručí nemovitosti. Za nemovitosti se přitom považují byty, domy, pozemky a vše další, co je pevně spojeno se zemí.


Reklama

Vitacredit

Příkladem půjčky s ručením nemovitostí je půjčka Vitacredit. V rámci této půjčky si lidé mohou zažádat online od peníze od 50.000 Kč výše, horní hranice této nebankovní půjčky online se pohybuje na 2.000.000 Kč. Jedná o takzvanou Americkou hypotéku, tedy úvěr, který není účelový. Klienti tak mohou peníze využít na cokoliv. Mnoho lidí se prostřednictvím této půjčky například zbavuje problémů s exekucemi, jiní je zase využívají pro běžné účely, jako jsou zaplacení luxusní dovolené pro celou rodinu apod.

Úskalí a výhody půjčky ručené nemovitostí

Půjčka ručená nemovitosti má úskalí v tom, že v případě, že nejsme schopni splácet, můžeme v krajním případě o nemovitost přijít. I proto je na místě si vždy řádně promyslet, zda budeme schopni takovouto půjčku splácet. Půjčky s ručením jsou naopak výhodné v tom, že klient si může zvolit délku splatnosti výši splátek. Na zmíněném příkladu, u půjčky Vitacredit, je možné úvěr splácet od 12 do 120 měsíců. Půjčka přitom může být zajištěna nejen nemovitostí, kterou vlastní žadatel o půjčku, ručením může být i nemovitost třetí osoby. Půjčku Vitacredit je možné si sjednat prostřednictvím internetového formuláře, což je výhodné i vzhledem k tomu, že se bez jakékoliv osobní schůzky dozvíme, zda nám případná půjčka bude schválena či nikoliv.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

NSnEjJVT

úterý, 1. duben 2014
01:47

I sent a text message to my wife stiitng beside me while at your mini-confrence today in Regina!! So nice not to have to disturb everyone around you just for a little comment. Excellent information today .. you really know your stuff.


Napsal: NSnEjJVT [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky