verze pro tisk

Půjčka před výplatou: Na účet je to nejjednodušší

Pokud potřebujete pár dní před výplatou půjčit peníze, je nejlepším řešením taková rychlá půjčka, u níž vám budou potřebné finanční prostředky zaslány přímo na účet. Je to rychlejší a pohodlnější nežli odeslání ve formě například poštovní poukázky.


Reklama

Půjčka s výplatou na účet

Rychlá půjčka ihned s výplatou na bankovní účet klientům je vám k dispozici například na portále finpujcka24.cz. Tato sms půjčka je dostupná pro všechny lidi, kteří mají nějaký příjem, ať už ze zaměstnání či například různých sociálních dávek nebo z podnikatelské činnosti.

Až 5.000 bez nutnosti osobní schůzky

Na rychlou půjčku ze zmíněného portálu si můžete zažádat o finance až do výše 5 tisíc korun. Jedná se tedy o klasickou malou půjčku před výplatou, která má za cíl pomoci vám překlenout pár dní, kdy vám došly peníze a čekáte na jejich přísun z výplaty.

Velkou výhodou výše uvedené půjčky je právě fakt, že jsou vám peníze posílány přímo na bankovní účet. Při žádosti se stačí pouze zaregistrovat, odeslat žádost pomocí SMS zprávy, vyčkat na odpověď a následně půjčku opět pomocí SMS zprávy potvrdit.

Jakmile je půjčka poskytnuta, jsou peníze ihned převedeny na váš bankovní účet, který jste při žádosti zadali.

Do jedné hodiny máte peníze na účtu

Není tedy zapotřebí žádného osobního vyřizování, online sjednání SMS půjčky trvá maximálně jednu hodinu, a to včetně schválení a odeslání peněz na bankovní účet. Peníze pak vrátíte i s příslušným poplatkem ve chvíli, kdy vám již dojde výplata. Doba splatnosti je až 28 dní, což je jistě dostatečná rezerva na to, aby vám potřebné peníze přišly.

Rychlá půjčka s výplatou na účet je pohodlná, vyřídit ji můžete klidně z domova či z práce. Má také jasně dané parametry, už při sjednávání tak přesně víte, kolik peněz za půjčku zaplatíte. Nečekají na vás žádné skryté poplatky navíc.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

HZM6X697Uy

čtvrtek, 19. květen 2016
03:31

Fernando Pessoa dice, mas o menos, q lo unico q poseemos en la vida son las emociones, y q la vida debe adaptarse a esa realidad. Quien escribe, siente, y lo cuenta, y vuelve a sentir con las emociones q genera, y quien lee espera devolver la emocion a quienes le rodean. Espero q te emociones en tu proximo entatnermienfo con Madrizzz en la Feria del Libro. Abrazo


Napsal: HZM6X697Uy [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky