verze pro tisk

Půjčka před výplatou na složenku

Pokud vám chybí peníze do výplaty a potřebujete rychlou krátkodobou půjčku, pak je nejvýhodnější půjčka od Ferratum. Pro nové klienty je zde nyní akce - pokud si půjčítě 500, 1000 nebo 2000 Kč, pak je půjčka zcela ZDARMA. Neplatíte žádné úroky ani poplatky. Není to prima?


Reklama

Jak postupovat?

O půjčku jednoduše zažádáte online. Pozor, akce bez poplatku a úroku platí pouze pro půjčku do 2000 Kč.  V pracovní dny pak do 10 minut obdržíte rozhodnutí, zda jste půjčku dostali, či nikoli. Následně se vám ozve pracovník klientské podpory, který s Vámi probere veškeré podrobnosti.

Pracovní hodiny zákaznického centra:


Pracovní dny: 8.00 - 20.00 hod
Sobota: 10.00 - 18.00 hod

V tuto dobu máte jistotu, že Vaše žádost bude vyřízena ve velmi krátkém časovém úseku.

Pro kladné vyřízení půjčky  nesmíte mít záznam v registrech ani v registru dlužníků SOLUS. Nemusíte však dokládat vaše příjmy. Půjčka je tak vhodná zejména jako:

  • půjčka pro studenty
  • půjčka pro maminky na mateřské dovolené
  • půjčka pro nezaměstnané
  • půjčka pro seniory a důchodce

 

Kdy dostanu peníze?

Pokud je vám půjčka schválena, peníze dostanete poštovní složenkou již do 3 pracovních dnů. Peníze můžete využít na cokoli, nikdo se vás nebude ptát na účel použití půjčky. Také po vás nikdo nebude chtít záruku ručitele.

Jak půjčku mohu splatit?

Spolu s penězi také obdržíte instrukce, jak půjčku splatit. Na to máte celých 15 dnů.

Půjčku můžete následně prodloužit až o 30 dnů a to celkem 3x po sobě. Ale pozor, za prodloužení půjčky se již platí manipulační poplatek, jehož velikost závisí na době  prodloužení půjčky. Pohybuje se od 200 kč na týden až po 660 Kč na 30 dnů.

[Nahoru ↑]


Jak na peníze, spoření a půjčky