verze pro tisk

Půjčka na Slovensku? I zde to jde online

Pokud máte trvalý pobyt na Slovensku, je samozřejmě logické, pokud si zvolíte půjčku od některé ze slovenských společností. I na Slovensku, podobně jako v dalších zemích Evropské unie, lze dnes bez problémů žádat o půjčku online. Tuto možnost nabízí kupříkladu Slovenská požičovna.


Reklama

Až 5.000 EUR máte schváleno do 24 hodin

Její nejatraktivnějším produktem je Nejlehčí půjčka, na níž si můžete půjčit finance ve výši od 600 do 5.000 EUR. Jedná se o typ půjčky, který je možný sjednat přímo přes internet, a to na portále slovenska-pozicovna.sk.

Vyplnění formuláře na internetu vám zabere pár minut

Výhodná je především v tom, že má nízkou úrokovou sazbu, která se pohybuje už od pouhých 7,5%. Její vyřízení je přitom velmi snadné. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, což vám zabere maximálně dvě až tři minuty.

Následně tento formulář odešlete a vyčkáte na doručení žádosti, která již bude podepsána samotnou společností. I vy ji podepíšete o obratem zašlete zpět. Poté již bude vaše žádost o půjčku projednána. To obvykle trvá do 24 hodin. Pokud dojde ke schválení půjčky, budou vám peníze ihned odeslány na váš bankovní účet.

Slovenská požičovna nabízí kromě výše uvedeného produktu i další druhy půjček, například půjčku na bydlení nebo oblíbenou manželskou půjčku. I zde platí obdobné podmínky jako v případě prvně zmiňované půjčky. Vždy si připravte kopii občanského průkazu, dále pak kopii výpisu z účtu a potvrzení o příjmu od zaměstnavatele.

Peníze z Nejlehčí půjčky využijete k čemukoliv

Nejlehčí půjčku od Slovenské požičovny lze využít na cokoliv. Aktuálně z ní tak můžete zaplatit třeba nové zimní pneumatiky, které pořídíte výhodně zde. Stejně tak se můžete pustit do zlepšení výbavy vašeho vozidla, a to třeba tím, že si pořídíte deflektory na boční okna. V případě Nejlehčí půjčky se vás zkrátka nikdo nebude ptát, nač poskytnuté finanční prostředky využijete.

Komerční sdělení

-lod-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky