verze pro tisk

Prodloužení splatnosti u půjčky Ferratum

Půjčka Ferratum je oblíbenou formou takzvané SMS půjčky, kdy jsou klientům půjčovány peníze v menších obnosech. Půjčka tak může dosáhnout maximálně 10.000 Kč. Důležité je, že se jedná o krátkodobou nebankovní půjčku, kdy je splatnost v rozpětí 15 až 30 dní. Za určitých okolností si však klient může lhůtu pro splatnost prodloužit.


Reklama

Základní lhůta pro splácení

Jak již bylo zmíněno, maximální lhůta splatnosti pro půjčky Ferratum činí 30 dní. Tato lhůta je určena zejména pro půjčky vyšších částek. Pakliže klient těsně před datem splatnosti ví, že půjčku nestihne včas splatit a chce se vyhnout zbytečným problémům, které jsou pak s přesáhnutím základní lhůty spojené, pak může společnost Ferratum zažádat o prodloužení lhůty splatnosti.

Možnost prodloužení splatnosti půjčky Ferratum

Prodloužená lhůta splatnosti může činit vždy nanejvýše 15 dní, je však možné o toto prodloužení zažádat celkem třikrát. V praxi to znamená, že základní lhůta může být prodloužena až o 45 dní. V souvislosti s tím je důležité také zmínit, že k prodloužení splatnosti půjčky Ferratum se váže poplatek 15% z půjčené částky. To je však stále výhodnější, než kdyby klient o prodloužení nepožádal a nestačil včas půjčku zaplatit. Tento proces má umožnit klientům v tísni vyhnout se zbytečným sankcím a smluvním pokutám, které jsou vázány k pozdnímu splacení či úplnému nesplacení závazku. Díky prodloužené lhůtě splatnosti tak klient získá dostatek času na uhrazení celé půjčky, aniž by platil zbytečně vysoké penále a pokuty.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

5JQo6DJmrvS

pondělí, 31. březen 2014
12:07

Dobrfd den,vyzkoušejte tuto půjčku (viz. odkaz). Novfd ze1kaznedk si může půjčit až 3500 Kč se splatnosted až 1 měsedc. Předem sice zpalatedte 1 Kč za registraci, ale penedze pak me1te do 30 minut od fahrady na vašem fačtu.Michal P.


Napsal: 5JQo6DJmrvS [Odpovědět]

yuoRZbG6itS8

pondělí, 20. březen 2017
06:04

Tohucdown! That's a really cool way of putting it!


Napsal: yuoRZbG6itS8 [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky