verze pro tisk

Proč si půjčit od společnosti Via SMS?

Via SMS s.r.o. je známá nebankovní společnost, která v České republice nabízí půjčky od roku 2015. Působí také ve Španělsku, Polsku, Litvě, Lotyšsku a dalších zemích. Proč se vyplatí využít právě její půjčku jako pomoc na nákup dárků, spotřebičů nebo i na dovolenou?


Reklama

Důkazy férové firmy

Via SMS s.r.o. je jedna z mála společností, která si požádala o vydání licence od České národní banky. Tuto povinnost uložila všem firmám, které i nadále chtějí poskytovat nebankovní úvěry, novela zákona o spotřebitelském úvěru. V ČR platí od prosince 2016 a jejím hlavním cílem je zbavit nebankovní sektor podvodných firem a nastolit v něm větší řád a transparentnost. Více se o ní dozvíte zde, novela mění i podmínky k získání hypotečních úvěrů. Dalším důkazem férovosti je členství Via SMS s.r.o. v APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Je dokonce jedním ze zakládajících členů. Společně s ostatními firmami se snaží zlepšovat nebankovní sektor tak, aby si lidé mohli půjčovat ještě rychleji a výhodněji.

Nabídka zcela bez poplatku

Nebankovní půjčka od Via SMS s.r.o. je výjimečná tím, že je zcela bez poplatku. Až 8000 Kč si může každý nový žadatel půjčit na 30 dní. Sumu si snadno nastaví přímo na webu společnosti, kde se také vyplňuje jednoduchá online žádost. Při každé další žádosti je možné požádat o úvěr skrze SMS. Rychlá SMS půjčka je oblíbená třeba i jako rezerva na dovolenou, žádost můžete poslat de facto odkudkoliv na světě.

Buďte zodpovědní

Půjčka do výplaty je sice výhodná a nebude vás stát ani korunu navíc, ovšem platí to jen v případě, když si dobře spočítáte příjmy a výdaje. Nikdy si nepůjčujte v případě, když nemáte 100% jistotu, že pro vás nebude problém vrátit celou částku v termínu. Koledujte si tím o problémy. Společnost bude chtít peníze zpět a za prodlení si bude účtovat peníze navíc. Už mnoho lidí kvůli této vlastní nerozvážnosti navštívil exekutor, a to opravdu není nic příjemného.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Mánička

středa, 28. březen 2018
17:43

Po přijetí vašich doporučení zvolili nejvhodnější místo rychlapujcka-is_сom moc děkuji


Napsal: Mánička [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky