verze pro tisk

Podnikatelský úvěr „ zaplať za rok“ od společnosti ACEMA Credit

Začínající podnikatelé často mívají potíže s tím, jak financovat rozjezd své společnosti. Otázka peněz je zde velmi důležitá, je zapotřebí mít určitý základní kapitál, z něhož společnost může začít vyrábět své produkty, nakupovat suroviny, případně poskytovat služby svým zákazníkům a partnerům. Aby si podnikatelé nemuseli brát klasické osobní půjčky, mohou využít speciální podnikatelských úvěrů. Zajímavé podnikatelé úvěry a nebankovní půjčky nabízí společnost ACEMA Credit.


Reklama

Jistinu podnikatel platí až po roce

ACEMA Credit přichází na trh s revoluční novinkou, kterým je takzvaný „Úvěr zaplať za rok“. Jedná se o výhodný podnikatelský úvěr, kdy si podnikatel může vypůjčit peníze ve výši od 300 tisíc korun až do 30 milionů korun. Podnikatelské úvěry jsou poskytovány s nízkou úrokovou sazbou, která je stanovena již od 7,9% p.a. Zmíněný speciální úvěr je výjimečný v tom, že první rok podnikatel platí pouze úroky, jistinu začíná splácet až rok poté, co si úvěr sjednal. Díky tomu má čas rozjet svou podnikatelskou činnost a nemusí tak řešit problémy se splácením úvěru. Splácení jistiny se navíc dá prodloužit i na delší dobu nežli zmíněný rok. Sjednanou částku přitom může čerpat ihned po schválení úvěru a podpisu smlouvy.

Schválení úvěru je velmi rychlé

ACEMA Credit nabízí výhodné nebankovní půjčky, které jsou velmi rychle schvalovány. Předběžný schvalovací proces trvá jen několik minut, samotné peníze pak zákazníci obdrží v řádu několika dní. Speciální podnikatelské úvěry jsou vhodné nejen na financování a provoz společnosti, ale také například na refinancování závazků, které podnikatelova firma má, případně třeba na výstavbu či rekonstrukci nemovitosti. Úvěry jsou zajišťovány nemovitostí, která je ve vlastnictví společnosti. K vyřízení podnikatelských úvěrů je přitom zapotřebí jen minimum dokladů, postačí výpis z OR ( případně živnostenský list) a výpis z bankovního účtu.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky