verze pro tisk

Parametry půjčky Home Credit

Půjčka Home Credit je poměrně lehce dostupná. I díky tomu je na našem území dosti oblíbená. Ročně si o tuto půjčku zažádají desetitisíce občanů. Při půjčce Home Credit je však potřeba, aby měl žadatel trvalý příjem, kterým doloží, že je schopen splácet pravidelné měsíční splátky.


Reklama

Výše půjčky

Podíváme-li se na parametry, které půjčka Home Credit má, pak zjistíme, že v případě tohoto finančního produktu si lze zažádat o sumu ve výši od 10.000 Kč až do 150.000 Kč. Půjčka Home Credit tak může být výhodná nejen pro lidi, kteří potřebují menší obnos peněz na drobné nákupy, ale hodí se i těm, kteří hledají půjčku, s níž by se mohli vrhnout třeba i na finančně náročnější rekonstrukci bydlení. Za zmíněných 150.000 Kč se už jistě dá byt dobře vybavit.

Splátky

V souvislosti s tím, o kolik si klient požádá, je rozvržen také splátkový kalendář. Splatnost půjčky Home Credit se pohybuje od 10 do 84 měsíců. V případě, že si klienti půjčí vyšší částku, předpokládá se, že doba její splatnosti se bude blížit spíše horní hranici. Jako u každé půjčky, i u půjčky od společnosti Home Credit je nutné si před podpisem smlouvy řádně promyslet, zda bude klient schopen dostát svým závazkům tak, aby se v průběhu splácení nedostal do platební neschopnosti.

Úroková sazba

Co se týče úroků, pak je Home Credit půjčka poměrně příznivá. Jako nebankovní půjčka totiž nabízí úrokovou sazbu již od 13,49%, což lze považovat za jednu z výhod této půjčky. Mezi další přednosti pak patří to, že klient při žádosti o peníze nemusí mít žádného ručitele, půjčku také může kdykoliv během 1 měsíce zrušit, aniž by jej čekaly nějaké sankce. Půjčka Home Credit navíc nabízí i možnost pojištění výdajů pro případ, že se klient na okamžik dostane do neschopnosti splácet svoje závazky.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky