verze pro tisk

Odpovědi na nejčastější otázky klientů, kteří žádají o Home Credit půjčku

Vzhledem k tomu, že Home Credit půjčka se dnes řadí mezi vůbec nejoblíbenější nebankovní půjčky, je dobré si udělat stručný přehled toho, jaké mají lidé ohledně této půjčky častéotázky. Právě nyní, v době před Vánoci a nákupy dárků, se hodně z nás rozhoduje, zda si Home Credit půjčku zajistí a zda je tato půjčka výhodná.


Reklama

Kolik si můžete půjčit a jaké podmínky musíte splňovat

První otázkou vždy bývá, kolik si můžeme půjčit a jaké jsou podmínky, které musíme u Home Credit půjčky splnit. Pakliže s touto půjčkou nemáte dosud osobní zkušenost, pak vězte, že Home Credit půjčka vám poskytne finanční hotovost ve výši až 150.000 Kč, a to na cokoliv. Základní podmínkou je přitom plnoletost. Každý z vás by si měl připravit dva doklady totožnosti, ideálně občanský průkaz a cestovní pas, mohou to však být i další. Podmínkou pro kladné vyřízení Home Credit půjčky je také pravidelný příjem. Musíte tak prokázat, že máte ze svého zaměstnání či podnikání trvalý příjem, který zároveň není příliš nízký, což by znamenalo, že půjčku posléze nebudete schopni splácet. Zde je však na místě vhodné říci, že Home Credit půjčka nabízí i velmi nízké měsíční splátky s delší dobou splatnosti, díky čemuž na ni dosáhnou i mnozí z vás, kteří nemají zrovna nikterak vysoký příjem.

Jak lze Home Credit půjčku vyřídit a za jak dlouho dostanete peníze

Časté otázky také směřují ke způsobu vyřízení půjčky. To je velmi jednoduché, stačí vyplnit formulář na internetu, odeslat jej a vyčkat na to, až vás kontaktuje zástupce společnosti Home Credit. Ten pak s vámi celý proces sjednání vyřídí. Půjčka je vyřizována velmi rychle, peníze tak můžete mít již během několika dní. Obvykle všichni klienti obdrží sjednané peníze do 5 pracovních dní od podání žádosti.
Další otázky, které zajímají drtivou většinu zájemců o Home Credit půjčku, směřují také k tomu, zda je zapotřebí nějaký ručitel. Zde je odpověď zcela jednoznačná- ručitele nebudete potřebovat.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky