verze pro tisk

Naučte se využívat sms půjčky

Jednou z forem, jak si snadno a rychle půjčit je sms půjčka online. Jde o typ půjčky určené především pro stávající zákazníky, kteří si v minulosti půjčili.


Reklama

Proč je sms půjčka výhodná?

Sms půjčka online, kterou získáte za zaslání jedné sms zprávy nabízí možnost půjčit si peníze okamžitě, aniž bychom měli přístup na internet. Textová zpráva musí být v předepsaném formátu. SMS půjčky ihned jsou vyplaceny okamžitě po odeslání sms zprávy.

Díky dřívější registraci již není zákazník posuzován a proto mu může být v žádosti o půjčku vyhověno. Potřebujete si půjčit? Není nic jednoduššího, než vzít do ruky mobilní telefon a zaslat textovku v požadovaném znění. Sms půjčka online je obratem vyplacena. Půjčit si lze až deset tisíc korun. Není důležité, na co hodláte peníze použít.

Víte co je sms půjčka?

Pokud pojem sms půjčka neznáte, jistě vám pomůže wikipedia. Naleznete zde vysvětlení tisíců pojmů a důležitých i zajímavých informací. Sms půjčky ihned jsou z řady krátkodobých nebankovních půjček, které jsou původně z Finska. V Čr se poskytují zhruba pět let. Za tu dobu si vybudovaly na trhu slušné postavení. Počet zájemců o ně neustále narůstá a stejně tak i poskytovatelů.

Sms půjčka musí mít předepsaný formát. Ten naleznete na stránkách poskytovatele. Výhodné je si tuto zprávu uložit jako šablonu a v případě potřeby ji lze kdykoliv použít. Do textovky je obvykle potřeba napsat částku, počet dní, číslo účtu, osobní údaje, rodné číslo, číslo dokladu. Poté dojde k zaslání peněz na váš účet. Po odeslání peněz vám pokyny k platbě odešle věřitel na email.

Stejně jako u půjčky online si lze splatnost prodloužit až o dalších třicet dní po zaplacení menšího poplatku. Jeho výše se obvykle odvíjí od výše půjčené částky a počtu dní, na které si půjčku prodloužíte.

[Nahoru ↑]


Jak na peníze, spoření a půjčky