verze pro tisk

Na co vše se dají využít půjčky?

V minulosti bylo získání jakékoliv půjčky podmíněno tím, že vaše banka chtěla vědět, nač peníze potřebujete. Kromě toho si samozřejmě dlouze zjišťovala, jestli budete schopni splátky úvěru pravidelně a poctivě splácet.


Reklama

Dnešní situace už je v oblasti půjček o poznání lepší. Mnohé banky a hlavně nebankovní společnosti vám poskytnou úvěr, aniž by po vás chtěli vědět, na co peníze hodláte využít. Vy je tak opravdu můžete utratit za jakoukoliv věc, službu, dovolenou, zkrátka za cokoliv.

Nač využívají půjčky podnikatelé

Není překvapením, že si úvěry berou i mnozí začínající podnikatelé. Vstup do podnikatelské sféry přeci jen něco stojí. Ještě před tím, než vůbec rozběhnete svoji firmu, musíte počítat s náklady na založení společnosti. Když se navíc nechcete trápit s obíháním úřadů a sháněním lejster a hodláte provést založení společnosti s ručením omezeným například tak, že si pořídíte ready made společnost, vyjde vás to minimálně na několik desítek tisíc korun. Na druhou stranu můžete ale začít podnikat prakticky ze dne na den.

Kam směřují peníze z půjček fyzickým osobám

Půjčky si samozřejmě berou hlavně fyzické osoby. Ty je nejčastěji využívají na zaplacení dovolené nebo nákup nových spotřebičů do domácnosti. Výjimkou však nejsou ani například nákupy nových pneumatik. I ty dnes vyjdou na spoustu peněz a mnozí řidiči, kteří již na svých automobilech mají sjeté pneumatiky, zkrátka potřebují nějakým způsobem ufinancovat nákup nových.

Vezmete-li si i vy půjčku právě na pneu, pak zkuste ušetřit tím, že si najdete eshop, kde se prodávají levně. Kvalitní a přitom levné pneu pořídíte kupříkladu v eshopu pneumatiky.sk.

Časté investice, kam míří peníze z půjček, se týkají také počítačů a potřebného příslušenství k nim. Týká se to také tiskáren a náplní do nich. V tomto případě se pak dá ušetřit tím, že koupíte renovované komponenty. Například se dají zakoupit renovované tonery tady.

-lod-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky