verze pro tisk

Kolik stojí pronájem sídla? Tip na to, aby vás sídlo firmy nestálo příliš

Nejen domácnosti a běžní lidé, ale i podnikatelé se dnes snaží hledat možnosti úspor. Doba není zrovna příhodná k tomu, aby se mohlo příliš rozhazovat. Podnikatelé mají celou řadu šancí, jak zefektivnit a zlevnit provoz své společnosti a minimalizovat tím náklady. Ušetřené finanční prostředky pak mohou dále investovat a docílit tím větší konkurenceschopnosti na trhu. Výhodnou možností je kupříkladu pronájem virtuálního sídla.


Reklama

Pronájmy sídel jsou běžně drahé, a to hlavně ve velkých městech

Sídlo musí mít ze zákona každá firma. Podnikatelé však často za registrační sídlo v hlavním městě i v menších krajských a okresních městech vynaloží velké množství peněz. Jde to ale i levněji. Stačí si pronajmout sídlo společnosti v některém z obchodních center. Tuto možnost dnes nabízí v tuzemsku i zahraničí poměrně velké množství společností.

Nabídka na pronájem sídla společností za pár stovek? To není jen sen

Pronájem registračního sídla na Slovensku a také prodej ready made společností nabízí kupříkladu companyconsulting.sk. Tato společnost poskytuje registrační sídla firmám již od pouhých 11 EUR měsíčně, což je skutečně velmi lákavá cena.

V přepočtu to znamená, že český podnikatel, který se rozhodne podnikat se sídlem na Slovensku, za něj zaplatí necelých 300Kč každý měsíc. A to je skutečně skvělá příležitost, jak razantně snížit náklady na chod firmy. Stačí si uvědomit, že za běžný pronájem kanceláře jako sídla firmy dáte několik tisíc korun měsíčně, v centrech velkých měst jdou pak nájmy klidně i přes deset tisíc korun.

Telefony a poštu budete mít pod kontrolou

Zajištění takto levného registračního sídla není jen naoko. V rámci pronájmu sídla máte i různé služby, jako jsou třeba příjem a úschova pošty nebo přesměrování telefonů na vaše číslo. Stačí vám tak mít po ruce třeba mobilní telefon. Kvalitním přístrojem pro podnikatele je v tomto ohledu třeba chytrý mobilní telefon Nokia.

Stěžujete si na to, že za pronájem sídla firmy platíte příliš? Pak neváhejte a zařiďte si levnější pronájem, který vás vyjde maximálně na pár stovek korun měsíčně. Je to jednoduché a přitom efektivní řešení. Ušetříte tak nemalé množství financí, které budete moci dále investovat do řádného chodu vaší společnosti.

-lod-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

EHQfJTi1F

pondělí, 20. březen 2017
06:14

Thanks for sharing. Your post is a useful coonuibrtint.


Napsal: EHQfJTi1F [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky