verze pro tisk

Kdo může získat Petrovu půjčku

Nebankovní Petrova půjčka, která umožňuje získat rychle peníze ve výši až do 150.000 Kč, je dostupná pro poměrně velkou část populace. Vážou se však k ní některé podmínky, které je potřeba beze zbytku splnit.


Reklama

Půjčka pro zaměstnance, OSVČ, důchodce i maminky na mateřské

V prvním kroku si povězme, kdo může Petrovu půjčku získat. Tato půjčka online je poskytována všem zaměstnancům, a to ve státním i soukromém sektoru. Dále o ni mohou zažádat osoby, které jsou samostatně výdělečně činné ( OSVČ). Rozdíl oproti jiným půjčkám pak spočívá v tom, že Petrova půjčka je dostupná i pro ženy na mateřské dovolené či důchodce, kteří jsou v invalidním či starobním důchodu. Obecně se tak dá řídi, že na Petrovu půjčku mají šanci dosáhnout všichni ti, kteří mají prokazatelné příjmy. Tyto příjmy je nutné dosvědčit před schválením půjčky.

Obecné podmínky pro úspěšné schválení Petrovy půjčky

Z dalších podmínek, které jsou spojeny s Petrovou půjčkou, jmenujme také ty obecné. Musí se jednat o osoby, které jsou starší 18 let, maximální věková hranice je zde stanovena na 65 let. Při žádosti o půjčku si dotyčná osoba musí připravit dva doklady totožnosti, kterými mohou být kromě občanského průkazu také cestovní pas, řidičský průkaz či například rodný list. Dále budoucí klient musí mít mobilní telefon s aktivním číslem, poskytnout musí také číslo bankovního účtu, na který mu budou peníze zaslány.
Jak je vidět, Petrova půjčka není z hlediska podmínek nijak přehnaně problematická. I to je jeden z důvodů, proč je tento druh půjčky online stále populárnější mezi českými občany.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

UNlRb0z3yx

úterý, 1. duben 2014
00:45

That's a sensible answer to a cheinangllg question


Napsal: UNlRb0z3yx [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky