verze pro tisk

Kde si půjčit online a rychle?

Pokud uvažujeme o půjčce, často to znamená, že ji potřebujeme skutečně velmi rychle – nejlépe ihned. V takovém případě byste se měli vyhnout bankám, jelikož několikadenní čekání určitě není to, co konkrétně hledáte. Naopak tou správnou cestou jsou nebankovní společnosti a segment takzvaných mikropůjček neboli půjček před výplatou. Je-li daný pojem pro vás novinkou, pojďme společně zjistit, co můžete očekávat.


Reklama

Menší sumy na dobu jednoho měsíce

Tou základní charakteristikou, kterou půjčky do 5 000 Kč (jak se také nazývají) mají, je určitě zajímavá kombinace částek a termínů splatnosti. V daném směru totiž mají rychlé nebankovní půjčky unikát v tom, že poskytované sumy se skutečně blíží pouze několikatisícovým hranicím. Minimum, které si lze půjčit, poté zůstává na několika stovkách. Danou sumu si jako žadatelé kombinujete s termínem splatnosti, který je také svým způsobem unikátní, protože nabídne rozmezí 1 – 30 dní.

V souvislosti se splatností je třeba dodat, že daný typ půjčky nesplácíte v pravidelných intervalech, ale do zvoleného data musíte vrátit celou sumu, včetně případného úroku. Ten ale nemusí být vždy samozřejmostí, protože řada společností dnes nabídne možnost první půjčky zcela zdarma.

Podmínky získání? Velmi benevolentní!

Charakteristiku tedy známe a tak se můžeme jít podívat na konkrétní podmínky získání. Jelikož hledáte online možnosti, rozhodně vás nadchnout. Už samotnou žádost zvládnete podat bez papírování, prostřednictvím internetového formuláře. Tím ale výhody, které rychlá půjčka nabídne, zdaleka nekončí. Online totiž proběhne i samotný proces schválení. Můžete tedy zůstat doma a pouze čekat, až na svůj mobilní telefon obdržíte informaci o tom, že vám jsou peníze odesílány.

Bát se není třeba ani konkrétních podmínek, které jsou kladeny na samotné žadatele. Z nich je jasné, že o půjčku může žádat opravdu každý. A toho také řada lidí využívá. Nejčastěji jsou to:

  • Zaměstnanci a podnikatelé

  • Studenti

  • Matky na mateřské dovolené

  • Důchodci

  • Nezaměstnaní

Během schvalování totiž nejenom že není třeba žádného papírování a podepisování smluv, ale není třeba ani dokládání informací o zaměstnavateli, nebo konkrétním příjmu. Vhod přijde i fakt, že žádný s žadatelů není lustrován v rámci bankovních a nebankovních registrů.

Rychlost vyřízení do pár minut!

S benevolentními podmínkami samozřejmě souvisí také rychlost. Schválení bývá čistě automatickým procesem a tak netrvá déle, než několik desítek minut. Samozřejmě v závislosti na dalších podmínkách, jako mohou být třeba korunové registrační poplatky. U jakých společností je není třeba zasílat, vám poradí web Půjčky přehledně, který mapuje současnou nabídku těchto úvěrů a tak doporučí ty, se kterými chybu neuděláte. A právě s nimi můžete mít do pár minut od žádosti peníze skutečně připsány na vašem bankovním účtu. Je to však i hodnocení samotných úvěrových společností, nebo i popis úrokových sazeb, které by vás při žádosti měli zajímat. Pokud bychom měli být konkrétní, chybu určitě neuděláte s těmito poskytovateli:

  • Blesková půjčka

  • Zaplo

  • Kredito24

  • CreditON

  • Ferratum

K čemu jsou peníze vhodné?

Vzhledem k charakteru produktu doslova k čemukoliv, jelikož nejste nijak omezováni v tom, využít finance pouze k danému účelu. Přesto ale tento typ půjčky vznikl z jednoho důvodu, a to pomoci lidem. Pomoci jim při nečekaných výdajích, při malé výplatě, nebo ve chvíli, kdy zaměstnavatel výplatu neposlal. Jsou tak skvělou možností, jak vyřešit krátkodobé finanční problémy rychle, jednoduše a často za velmi pozitivních podmínek, které jsou spojeny s úrokovou sazbou. V tomto ohledu určitě není třeba dělat kompromisy, jelikož jednodušší a rychlejší možnost těžko najdete.

Komerční sdělení

-bak-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky