verze pro tisk

Hotovostní půjčka a nákup na splátky od Home Creditu

Společnost Home Credit patří mezi významné nebankovní firmy, které poskytují fyzickým osobám půjčky. Nejvyužívanějším produktem je přitom hotovostní půjčka, kdy si osoba může zažádat o sumu ve výši od 10.000 Kč až do 150.000 Kč. K půjčce se vztahují některé základní podmínky, které je nutno pro úspěšné vyřízení splnit.


Reklama

Co je půjčka od Home Creditu

Půjčky od Home Credit jsou poskytovány lidem, kteří již dosáhli plnoletosti, tedy věku alespoň 18 let. Podmínkou je, že musejí mít pravidelný příjem, z něhož bude patrné, že budou schopni poskytnutou půjčku bez problémů splácet v řádných termínech. Stálý zdroj příjmů může pocházet z podnikatelské činnosti ( OSVČ), případně ze zaměstnaneckého poměru.
U půjčky Home Credit platí, že je nutné disponovat dvěma doklady totožnosti. Kromě občanského průkazu může osoba při sjednávání půjčky Home Credit předložit také řidičský průkaz, cestovní pas, zbrojní průkaz nebo rodný list, tedy úřední listiny, z nichž je zcela jednoznačně patrné, o jakou osobu se jedná. V případě, že o půjčku u Home Credit žádá osoba samostatně výdělečně činná, připraví si při žádosti také kompletní údaje o firmě- název, adresu, telefonní číslo a IČO.

Přednosti Home Credit půjčky

A jaké jsou přednosti, kterými půjčka od Home Creditu disponuje? Především není třeba žádného ručitele, půjčka je poskytována bez něj. Vzhledem k tomu, že mnoho lidí se krátce po vypůjčení peněz dostane do situace, kdy již půjčku nepotřebuje, připravila společnost Home Credit možnost zrušení půjčky do 1 měsíce od sjednání, a to zcela bez poplatků. Půjčku od Home Credit je možné si pojistit pro případ, že by se osoba dostala do tíživé finanční situace a jednotlivé splátky by po určitý čas nebyla schopna splácet. V neposlední řadě je u půjčky Home Credit atraktivní to, že je vám po splacení vrácena polovina úroků. Lidé ocení rovněž fakt, že většinu procesu žádosti o půjčku lze vyřídit online, bez nutnosti navštěvovat pobočku společnosti.

Nákup na splátky

Home Credit kromě půjčky nabízí také nákup na splátky u vybraných obchodníků. Nejčastěji se jedná o obchody s elektronikou, domácími spotřebiči, na splátky lze však zakoupit také například hudební nástroje, mobilní telefony či dokonce bazény. Výčet obchodů, které spolupracují se společností Home Credit a poskytují nákup na splátky, je velmi bohatý. Vše funguje zcela jednoduše. Stačí si vybrat zboží v obchodě, sepsat s pracovníkem obchodu žádost o nákup na splátky. Žádost je následně posouzena a v kladném ohlasu je poté sepsána smlouva a zboží je zákazníkovi ihned předáno. Splátky pak probíhají obdobně jako u klasické půjčky, tedy převodem či uhrazením poštovních poukázek, které Home Credit klientovi zašle. Platí se v pravidelných měsíčních splátkách.

Komerční sdělení Placla.cz

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky