verze pro tisk

Hotovostní forma půjčky Provident

Nebankovní půjčky Provident patří dlouhá léta mezi nejpopulárnější v České republice. Klienti si rychle zvykli, že u společnosti Provident dostanou peníze rychle a bez zbytečných administrativních úkonů. Mnozí klienti navíc oceňují i osobní přístup. Provident půjčky mají oproti podobným nebankovním půjčkám několik odlišností. Provident v současné době poskytuje dvě formy půjček - bezhotovostní a hotovostní. V následujících řádcích bude vysvětleno, co se rozumí pod pojmem hotovostní půjčka Provident.


Reklama

Přímý kontakt s obchodním zástupcem

Hotovostní forma půjčky je u Providentu vyzkoušená již po mnoho let. Jedná se o osvědčenou variantu, kdy klienti mají přímý kontakt s obchodním zástupcem. Půjčka tak působí osobním dojmem. V principu je založena na tom, že jakmile jsou peníze klientovi schváleny, kontaktuje jej obchodní zástupce, který působí v dané oblasti, v níž klient bydlí. Po telefonu si s ním domluví datum a čas osobní schůzky, která se uskuteční přímo v místě bydliště klienta. Ten tak pro podpis smlouvy a peníze nemusí vůbec nikam chodit, stačí mu vyčkat, než se k němu obchodní zástupce dopraví. Ten má obvykle na starosti jednu čtvrť města, v případě většího města pak její část. Je tak jasné, že je schopen za klientem dorazit skutečně rychle, není třeba se obávat čekání v řádech dnů či dokonce týdnů, hotovostní půjčka Provident je obvykle vyřízena do několika hodin.

Předání peněz i splátky probíhají v hotovosti

Jakmile obchodní zástupce dorazí, sepíše s klientem smlouvu a ihned mu předá peníze v hotovosti - odtud právě pojem hotovostní forma. Výhoda tedy spočívá i v tom, že zákazník nemusí odbíhat do bankomatu, požadované finanční prostředky má ihned u sebe.
Hotovostní formou kromě vydání peněz probíhají také splátky. Ty jsou u Providentu dosti netradiční, na rozdíl od jiných půjček totiž splátky probíhají v týdenních cyklech. Každý týden se ve stanovený čas, který si s klientem domluvil, přijde obchodní zástupce společnosti Provident ( stejný, u kterého klient podepisoval smlouvu a přebíral hotovost) a vezme si od klienta požadovanou výši splátky. U hotovostní formy Provident půjčky je možné splácet 45 nebo 60 týdnů.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

karel

úterý, 3. červenec 2012
13:48

ozvetese mi jeste dnes dekuji


Napsal: karel [Odpovědět]

Ri2BFeturx

pondělí, 20. březen 2017
05:53

I see, I susppoe that would have to be the case.


Napsal: Ri2BFeturx [Odpovědět]


Jak na peníze, spoření a půjčky