verze pro tisk

Home Credit online půjčka a její přednosti

Společnost Home Credit patří již dlouhá léta mezi nejvýznamnější tuzemské nebankovní společnosti, které nabízejí půjčky online. Home Credit online půjčka je ročně poskytována tisícům zákazníků, někteří z nich si přitom tento produkt oblíbili natolik, že jej v případě potřeby využívají opakovaně. Je to dáno tím, že Home Credit půjčka je velmi snadno dostupná, mohou na ni dosáhnout i lidé, kteří by se žádostí o finanční prostředky neuspěli u své banky či jiných nebankovních společnostech.


Reklama

Žádost o Home Credit půjčku je rychlá

Důvodů, proč je Home Credit online půjčka tolik oblíbená, se najde mnoho. V první řadě je dobré říci, že vyřízení půjčky je velmi rychlé. Stačí vyplnit jednoduchý online formulář, v němž uvedete základní informace o své osobě, kontaktní údaje a několik dalších informací (výše příjmů, zaměstnavatel atd.). Po odeslání formuláře se během několika minut obratem dozvíte, zda vám budou požadované finanční prostředky poskytnuty či nikoliv. Poté se vám ozve obchodní zástupce společnosti Home Credit, který působí v rámci vašeho regionu. S ním si domluvíte veškeré další náležitosti a poté dojde k uzavření smlouvy a okamžitému odeslání peněz na vás bankovní účet.

Žádné poplatky předem

U Home Credit půjčky neplatíte žádné poplatky předem za vyřízení půjčky. Poplatky nejsou spojeny ani s případným předčasným splacením půjčky. Klienti se mohou pojistit proti neschopnosti splácet. Půjčku lze navíc do jednoho měsíce od vyřízení zrušit.

Půjčka až 150.000 Kč

A kolik peněz Home Credit půjčka nabízí? Můžete si zažádat o finančních hotovost ve výši od 10.000 Kč do 150.000 Kč, přičemž dobu splatnosti lze zvolit v rozpětí od 10 do 84 měsíců ( vždy po 12 měsících). Pro úspěšné vyřízení Home Credit půjčky je potřeba mít pravidelný příjem, u sebe pak občanský průkaz ( případně jiný doklad totožnosti - cestovní pas, rodný list atp.). Dále jsou vyžadovány informace o zaměstnavatelovi. V případě, že jste OSVČ, připravte si doklady, které potvrzují, že podnikáte.

Home Credit vám půjčí peníze na cokoliv

Home Credit půjčka umožňuje využít peníze opravdu na cokoliv. Jedná se o neúčelovou půjčku, kdy peníze nejsou vázány na konkrétní účel. Můžete ji tak využít na dovolenou, na nákup domácích spotřebičů, na zaplacení jiných závazků atd. U půjčky není vyžadováno ručení, i díky tomu je Home Credit online půjčka mnohem dostupnější.

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky