verze pro tisk

Firmy na prodej: Začněte podnikat jménem nové společnosti ještě dnes!

Máte chuť pustit se do podnikání, ale nechcete čekat celé týdny na to, než vyřídíte vše potřebné, třeba už jen z toho hlediska, že máte předjednanou půjčku? Pak využijte možnosti koupě rychlé koupě firmy, takzvané ready made společnosti.


Reklama

Ready made firmy mají plně splacený základní kapitál

Ready made společnosti jsou již předzaložené firmy, které už mají plně splacený základní kapitál. Ten v případě s.r.o. činí 200.000 Kč, respektive 50.000 Kč, u evropských společností pak 300.000 Kč. Kromě toho mají také splněny i další zákonné parametry.

Prodej sro probíhá velmi rychle. Při koupi si můžete nechat změnit název společnosti dle vašich potřeb, stejně tak je samozřejmě možná i změna sídla společnosti.

Místo týdnů zkrátíte dobu začátku podnikání na pouhé minuty

Firmy na prodej jsou tímto způsobem nabízeny již několik let. Jde o zcela legální způsob, který je určen právě zájemcům o rychlý vstup do podnikatelské sféry. Obíhávání živnostenského úřadu a dalších institucí je v tuzemsku docela náročnou záležitostí, firmu si vlastní cestou založíte až za několik týdnů.

Koupí ready made společnosti vše výrazně urychlíte. Podnikat jménem takto pořízenéspolečnosti můžete začít doslova během pár desítek minut. Firmy na prodej, které jsou nabízeny touto formou, nemají žádnou předchozí historii. Tudíž sebou nevláčí ani žádné závazky a pohledávky, které by vás zatěžovaly.

Nechte si založit firmu na klíč dle svých představ

Kromě ready made společnosti je možné si také nechat založit firmu na klíč, tedy přesně dle vašich požadavků. I v tomto případě se vyhnete zdlouhavým frontám na úřadech, kdy je potřeba vyřídit všechny náležitosti. Společnost, která vám vytvoření firmy na klíč zajistí, vykoná vše za vás. Vy tak přijdete k již hotovému a můžete bez problémů začít podnikat. Ušetříte tak nejen spoustu času, ale i energie. A to už stojí za zvážení.

Komerční sdělení

-fil-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky