verze pro tisk

Co jsou SMS půjčky a na co si dát pozor?

Možná jste již slyšeli pojem SMS půjčky. Víte však co to je a na co si dát pozor? Sms půjčky jsou krátkodobé půjčky o které si zažádáte výhradně prostřednictvím mobilního telefonu. Nabízí je výhradně nebankovní společnosti.


Reklama

Většina poskytovatelů těchto mikropůjček nabízí možnost sjednat si sms půjčku pouze pro ověřené zákazníky. Je potřeba se online zaregistrovat na stránkách vybrané společnosti a vzít si první půjčku. Pokud vám je schválena a vrátíte ji v řádném termínu, pak si můžete zažádat o další půjčku již pomocí sms zprávy. Je potřeba dát si pozor na to, aby jste sms zprávu odeslali v požadovaném formátu. Ten najdete na webových stránkách.

Obecně musíte uvést své osobní údaje, požadovanou částku, číslo účtu a číslo občanského průkazu nebo pasu. Na základě této správně zaslané sms půjčky je vám okamžitě žádost vyhodnocena a peníze jsou vyplaceny na váš účet. Je nutné zaslat sms zprávu z telefonního čísla, které jste uvedli ve své registraci. Shodné musí být veškeré vaše údaje, včetně čísla účtu. Společnosti tak chrání své zákazníky proti možnému zneužití zcizených či ztracených dokladů nebo osobních údajů. Sms půjčky jsou stejně jako jejich online verze bezúčelové. Půjčit si mohou osoby starší 18 let. Musí mít platný doklad totožnosti, vlastní bankovní účet, trvalý pobyt na území ČR a stabilní příjem. Půjčit si naopak nemohou osoby v insolvenci a zákazníci, kteří nesplatili předchozí půjčku.

 

Ověřenou sms půjčkou je například půjčka od společnosti Crediton. Půjčit si peníze můžete za velmi výhodných podmínek. Schválení proběhne do patnácti minut od odeslání sms zprávy. Ta je účtována podle tarifu vašeho telefonního operátora, proto se nebojte nehorázných poplatků. Ty vám zde nehrozí. Nemusíte zde dokládat své příjmy a není nahlíženo do registru dlužníků. Podmínkou pro získání sms půjčky je mít řádně doplacenou první půjčku, kterou vám poskytnou maximálně do 4 000 korun. Každá další půjčka je navyšována. Postupně si můžete půjčit až 20 000 korun.

Splatit sms půjčku můžete v dohodnutém termínu na účet společnosti bankovním převodem nebo poštovní poukázkou. I zde máte možnost prodloužit si splatnost po zaplacení malého poplatku. Společnost Crediton vlastní účty v několika bankách a je tedy pro své zákazníky mnohem dostupnější. Chcete získat férovou půjčku s jasnými podmínkami? Pak je Crediton půjčka ideální volbou. I přesto, že jde o snadno dostupnou půjčku, je potřeba půjčovat si zodpovědně. Rozhodně se sms půjčka nehodí na hrazení jiných půjček nebo jako dlouhodobá finanční rezerva.

Sms půjčky poskytuje celá řada nebankovních společností. Mezi ně patří i společnost Zaplo. Půjčka Zaplo je mezi zákazníky velmi oblíbená. Pokud si chcete o sms půjčku u této společnosti požádat, musíte mít i zde již provedou online registraci. V případě druhé sms půjčky si nemůžete vzít půjčku bez poplatku. Poskytnou vám však částky až do 15 000 korun.

Zaplo vychází svým zákazníkům vstříc a proto je možné mít peníze na účtu do deseti minut. Tyto rychlé sms půjčky jsou výhodné ve chvíli, kdy potřebujete peníze opravdu rychle, ale nemáte momentálně přístup na internet. Po zaslání jediné sms zprávy si můžete za pár minut dojít vybrat peníze na účet. Jste v obchodním centru a zalíbila se vám pračka? Díky sms půjčce může být okamžitě vaše. Peníze vrátíte do třiceti dní od vyplacení. Díky tomu nemusíte čekat na výplatu, protože potřebné peníze máte k dispozici téměř ihned. Sms půjčky mají jasné podmínky, jsou férové a transparentní. Nejsou zde žádné sankce. Peníze lze vrátit předčasně bez jakékoliv pokuty. Pomocí online srovnání si můžete vybrat nejvýhodnější nabídku tohoto typu půjček. Srovnání je rychlé, nezávazné a zdarma.

Komerční sdělení

-sza-

[Nahoru ↑]


Vložit komentář

Jméno:
E-mail:

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!


Jak na peníze, spoření a půjčky